AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Materiały z chemii
Autor: Tadeusz (IP zapamiętane)
Data: 25 paź 2005 - 22:43:27

Chciałbym zaproponować Państwu płyty CDr zawierające materiały z chemii. Na płycie znajduje się ponad 350 MB rzeczy związanych z chemią, obejmujących materiał od gimnazjum do pierwszego roku studiów (także chemicznych). Nie tylko według mnie, jest to świetna rzecz do powtórek i samodzielnej nauki dla ucznia, jak i do wykorzystania przez Nauczyciela. Materiały te pochodzą w części z sieci, ale większość jest mojego autorstwa. Największą ilość stanowią zadania, zazwyczaj z analizą rozwiązań. Wśród rzeczy na płycie znajdują się między innymi:
- zadania maturalne (stara i nowa matura)
- zadania egzaminacyjne (z kilku uczelni)
- zadania z olimpiad chemicznych
- zadania z medycyny (tylko chemia)
- tabele, zestawienia i rysunki
- programy użytkowe (m.in. do rysowania związków chemicznych)
- gry (związane z chemią)

Jeżeli są Państwo zainteresowani tą produkcją, proszę o kontakt (telefon: 601 89 53 54; email: odlamnowy@wp.pl; GG: 1597563). Płytę rozprowadzam w cenie 20 zł (+ przesyłką), ale osobom z Trójmiasta mogę ją dostarczyć osobiście.

W ramach zwiększenia wiarygodności i pewności materiałów, kilka słów o mnie:
- jestem dr nauk chemicznych Politechniki Gdańskiej
- piszę artykuły chemiczne do "Victora Gimnazjalisty"
- prowadzę kursy przygotowawcze do egzaminów gimnazjalnych (chemia, matematyka, fizyka) oraz do egzaminu maturalnego (chemia) w dwóch firmach z Trójmiasta.

Pozdrawiam serdecznie
Tadeusz Bieszczad

Re: Materiały z chemii
Autor: Agnieszka (IP zapamiętane)
Data: 05 lis 2005 - 15:37:51

Witam,
Jestem nauczycielką chemii w szkole średniej ,stąd też moje zainteresowanie Pańską płytą. Chciałabym sie dowiedzieć w jaki sposób mogę ją nabyć ?

Z poważaniem ,
Agnieszka Budziosz

Data: 07 lis 2005 - 10:48:08

Pani Agnieszko,
przepraszam za opóźnienie, ale nie zaglądałem tutaj kilka dni. Wszelkie informacje podsyłam na Pani maila.
Łącze wyrazy szacunku
Tadeusz Bieszczad

Autor: werwolf (IP zapamiętane)
Data: 10 lis 2005 - 17:13:55

moge z czystym sumieniem polecić tą płytke kto myśli o zdawaniu chemii na maturze, dużo zadan, teoria, foliogramy itp. Naprawde warto ........pozdrawiam Mateusz

Data: 18 lis 2005 - 11:16:40

Dziękuję za dobre słowo. Ostrzegam jednak, że "sama płyta matury nie zda" - pouczyć się trochę jeszcze trzeba będzie winking smiley
Pozdrawiam serdecznie
Tadeusz Bieszczad

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 19 kwi 2018 - 15:25:49

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 21:05:43

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2018 - 15:37:20

Autor: pieknyolek (IP zapamiętane)
Data: 10 lip 2019 - 13:07:05

Serdecznie zapraszam na stronę [klinikazawodny.pl]

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 23 sie 2019 - 08:15:11

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.