AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
GOTOWE PREZENTACIE MATURALNE
Autor: Agnieszka (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2005 - 18:43:40

mam do sprzedania gotowe prezentacje maturalne na wiele tematów,m.in. motyw Boga,różne aspekty miłości, cierpienie, ból, kobieta, matka, rodzina....
Prace napisane sa rzetelnie i profesjonalnie.
Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt mailowy agszi@gazeta.pl lub GG 4580126

Re: GOTOWE PREZENTACIE MATURALNE
Autor: Joanna (IP zapamiętane)
Data: 25 paź 2005 - 10:13:32

Uprzejmie proszę o informacje ile kosztuje praca -prezentacja maturalna z języka polskiego.
Prezentacja dotyczy zgadnień marketingu i reklamy w języku polskim. Prosze o kontakt po godzinie 18.00

joanna

Autor: Iwona (IP zapamiętane)
Data: 01 lis 2005 - 17:51:32

Ile kosztowałabynapisana praca maturalna na temat ;"Motyw cierpienia w literaturze. Omów na wybranych przykładach? w ajki sposób mogłabym odebrac pracę i czy ta praca jest ze waszystkimi dodatkami czyli planem prezentacji itp. ????????
Proszę o szybki kontakt ze mną...

Autor: Karina (IP zapamiętane)
Data: 02 lis 2005 - 10:03:21

Jaka jest cena pracy?

Autor: Agniecha (IP zapamiętane)
Data: 07 lis 2005 - 20:23:40

karina-starałam sie odpisać Ci na maila,ale chyba złego podałaś.
Podaje moje GG 4580126
pozdrawiamsmiling smiley

Autor: ROBERT (IP zapamiętane)
Data: 28 lis 2005 - 08:45:58

elo mam pytanko jaki koszt takiej pracy, i czy masz legęde powstania listopadowego w literaturze na przełomie xix i xx wieku? za odpis dziękówa z gory

Autor: agniecha (IP zapamiętane)
Data: 29 lis 2005 - 16:45:25

robert zapraszam na maila lub GGsmiling smiley
ps moj mail to: agasz77@tlen.pl

Autor: Agnieszka (IP zapamiętane)
Data: 09 gru 2005 - 20:10:43

mam do sprzedania gotowe prezentacje maturalne na wiele tematów,m.in. motyw Boga,różne aspekty miłości, cierpienie, ból, kobieta, matka, rodzina....
Prace napisane sa rzetelnie i profesjonalnie.
Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt mailowy agszi@gazeta.pl lub GG 4580126

Autor: martyna (IP zapamiętane)
Data: 25 gru 2005 - 14:27:15

mot temat to:"motywy religijne w roznych tekstach kultury.(literatura,malarstwo,rzezba,film.)przedstaw, analizujac wybrane utwory.okresl ich funkcje."interesuje mnie cena prezentacji.Jestem z Wroclawia,prosze o szybka odpowiedz.

Autor: Justyna (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 11:18:56

Sposób kreowania gospodarza

Autor: puszka (IP zapamiętane)
Data: 13 gru 2006 - 18:21:00

Różne ujęcia toposu Apokalipsy w literaturze i malarstwie - odwołaj sie do wybranych przykładów... jak ktoś miałby ten temat, lub coś na jego temat prosze o kontakt... z góry wielki dzeki

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 21:06:44

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2018 - 15:38:15

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 23 sie 2019 - 08:15:37

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.