AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Przyszłościowe studia
Autor: marta (IP zapamiętane)
Data: 19 paź 2005 - 09:38:35

Jak uważacie co warto teraz studiować żeby mieć jasną przyszłość.Ja zdaję maturę w tym roku a nie mam nadal zielonego pojęcia .Co radzicie ?

Re: Przyszłościowe studia
Autor: ewcia.! (IP zapamiętane)
Data: 19 paź 2005 - 13:04:48

szczerze to niewiem co ci poradzic napewno warto stuiowac to pewne!no na pewno jest cos w czys jestes dobra i co cie interesuje czym moglabys sie zjac na studiach pomysl nad tym! ja tez zdaje mature w tym roku ale juz dawno znalazlam dla siebie pocje co do studiowania mam dwie a matura pozwoli mi wybrac miedzy nimi!powodzeniasmiling smiley zastanow sie napewno znajdziesz rozwiazanie!

Autor: Hans (IP zapamiętane)
Data: 21 paź 2005 - 23:49:37

Ja polecam informatykę, to na pewno. Najbardziej przyszłościowe studia, jeśli chodzi o moje zdanie. Pracodawcy bardzo poszukują absolwentów uczelni informatycznych, najlepiej z doświdczeniem, co można dość łatwo zdobyć jeśli się umie korzystać z np. biur karier na uczelniach prywatnych i praktyk oferowanych przez nie. Myślę, że to w tej chwili najbardziej opłacalne studia, także pod względem pewności zarobkowej.

Autor: gungan (IP zapamiętane)
Data: 24 paź 2005 - 23:17:11

a mi sie wydaje, ze dobrym kierunkiem byloby zarzadzanie. zwlaszcza teraz kiedy tyle zachodnich firm buduje tu swoje oddzialy. a polskie firmy coraz powazniej mysla o rozbudowie i podboju zachodniego rynku, mysle ze obecnie zapotrzebowanie na absolwentow zarzadzania jest spore i powinno wzrastac, tak ze ja jestem za zarzadzaniem i marketingiem.

Autor: Hans (IP zapamiętane)
Data: 26 paź 2005 - 02:47:37

Wiesz, zarządzanie zarządzaniem. Ale boom na zarządzanie trwa od wielu lat - rynek biznesowy już się zapełnił i nie ma tak dużo miejsca dla nowych specjalistów. Za to informatyka to wciąż młody, ale już baardzo pręznie rozwijający się kierunek. A na absolwentów najlepszych uczelni informatycznych czekają pracodawcy i miejsc pracy przez dłuższy czas dla nich nie zabraknie.

Autor: Iskra (IP zapamiętane)
Data: 30 paź 2005 - 02:34:45

Popieram, jeśli chodzi o informatykę. W tej dziedzinie jest teraz mnóstwo miejsc pracy, a z każdym rokiem będize ich coraz więcej. Świat wokół nas się rozwija, informatyzuje - potrzebujemy ludzi, któzy tego wszystkiego przypilnują, któzy się na tym znają.

Autor: komosa (IP zapamiętane)
Data: 03 lis 2005 - 12:13:35

moim zdaniem informatyka jednak nie jest ażtak przyszłościowa.świat się kurczy i można pracowqć nie wychodząc z domu tak więc zarobią tani i dobrzy soecjaliści z indi albo byłego zsrr.natomiast jeśli chodzi o zarządzanie to musisz jednak znać specyfikę rynku , dla 40 milionowego polskiego rynku zbytu będzie trzeba wielu specjalistów tu na miejscu, dlatego warto studiować zim.

Autor: Kostropaty (IP zapamiętane)
Data: 07 lis 2005 - 23:19:59

Całkowicie się zgadzam - zarządzanie, marketing, biznes. To są studia, które należy podjąć. Najlepsze i najbardziej opłacalne kierunki - dużo jest w tej chwili firm, którepotrzebują specjalistów w tych dziedzinach.I są gotowe sporo za takich zapłacić.

Autor: Lolek (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2005 - 00:08:43

No ja wlasnie tak sobie tez pokombinowalem i poszedlem do dobrej prywatnej uczelni na ZiM. A dokladniej do najlepszej uczelni prywatnej u jednej z najlepszych uczelni biznesowych - do Kozminskiego. Jestem tu juz drugi rok i jestem calkowicie zadowolony ze studiow.

Autor: ernest (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2005 - 13:02:10

myslę że marketing jest bardzo przyszłościowy i to się nie zmieni.ja już znaklazłem sobie uczelnię i będę tam studiować od przyszłego roku (trzeba być optymista) smiling smiley
uczelnia renomowana więc nie będzie żadnego potem problemu z pracą czy z kontynuacją nauki na innych uczelniach.

Autor: Chwiej (IP zapamiętane)
Data: 22 lis 2005 - 02:22:52

Popieram - zarzadzanie i marketing, to jest to. Najlepsza inwestycja w przyszlosc i w swoja kariere. A jesli papier z tego keirunku pochodzi z jednej z najlepszych uczelni w kraju (prywatny WSPiZ), to juz mozna byc spokojnym o swoj przyszly zywot.

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 19 kwi 2018 - 15:29:43

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2018 - 15:39:47

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.