AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Dobra uczelnia informatyczna?
Autor: Burak (IP zapamiętane)
Data: 19 paź 2005 - 01:07:41

NIedługo (w przyszłym roku) będę zdawał maturę i szedł na studia. Chciałem prosić o pomoc w wybraniu dobrej szkołu. Interesuje się informatyką od dawna, i wiem, że na pewno to jest właśnie kierunek dla mnie. Czy potrafilibyście mi coś poradzić?

Re: Dobra uczelnia informatyczna?
Autor: tercja (IP zapamiętane)
Data: 19 paź 2005 - 10:48:22

Ależ oczywiście ! Informatyka to przyszłość, jeżeli tylko interesuje Cię ta dziedzina to studiuj ją.Pytasz gdzie ? W warszawie masz co najmniej trzy miejsca gdzie mozna spokojnie oddać swoją przyszłość w rece wykładowców : UW, PW , WIT. Wielka trójka moim zdaniem najlepszych uczelni w tym kraju.

Autor: Hans (IP zapamiętane)
Data: 21 paź 2005 - 23:39:20

Człowieku, infa to jest to! Najlepesza inwestycja na przyszłość, zwłaszcza jeśli się nią naprawdę interesujesz i jest to coś co chciałbyś w życiu robić. Świetlana przyszłość przed tobą po tym kierunku, bo jest naprawdę ogromne zapotrzebowanie na informatyków w tej chwili, a pracodawcy oferują całkiem porządne pianiądze, jeśli ktoś jest dobry i ma dyplom jednej z lepszych szkół informatycznycj (np. tych które wymieniła przedmówczyni).

Autor: tratewka (IP zapamiętane)
Data: 24 paź 2005 - 11:34:47

popieram że informa to przyszłość tylko uwaga na uczelnie . ja miałem przykre doświadczenia z pol-jap z wawy . lepiej iść do wit bo poziom wyzszy i pozycja uczelni też już duzo lepsza.

Autor: Kastor (IP zapamiętane)
Data: 26 paź 2005 - 02:50:20

Informatyka - bez dwóch zdań. Najlepsze co obecnie mógłby ktoś studiować. O ile jest zainteresowany, oczywiście. Ale po takim kierunku to przynajmniej nie ma co się bać bezrobocia czy kiepskiej pensji.

Autor: Donald (IP zapamiętane)
Data: 29 paź 2005 - 02:02:12

Tak, informatykana z pewnoscia jest bardzo ciekawym i przyszlosciowym kierunkiem. Ja sam jestem na WIT, na wydziale informatycznym. Zaczalem wlasnie specjalizacje bazy danych i wiem, ze po tym kierunku znajde po studiach dobra, i dobrze platna, prace, poniewaz specjalisci w tej dziedzinie sa dzis w cenie.

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 20 kwi 2018 - 14:54:27

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 21:07:36

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2018 - 15:40:03

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 23 sie 2019 - 08:16:15

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.