AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Rzut na taśmę!
Autor: Banya (IP zapamiętane)
Data: 28 sie 2005 - 10:32:45

Okej, no to nie dostalem sie na studia panstwowe, z odwolania tez nie i teraz jestem w kropce. Isc na ta fizyke na UW, byleby sie zaczepic gdzies? Zapisywac sie na zaoczne/wieczorowe? Isc na uczelnie prywatna? To jest juz ostatni moment, zeby coskolwiek zrobic, tak ze pomocy!!! Poradzcie, bo juz sam nie wiem co robic...

Re: Rzut na taśmę!
Autor: qwka (IP zapamiętane)
Data: 28 sie 2005 - 12:18:10

Koniecznie podejmij naukę.Jak będziesz siedział w domu trudno będzie Ci ponownie rozpocząć naukę.Koniecznie wybierz kierunek,który Cię interesuje.Za rok spróbujesz ponownie,może się powiedzie.

Autor: toro (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2005 - 12:40:24

Ja sięwybieram na niepubliczną uczelnię. Przynajmniej wiem że będę studiować to co chcę i coś co ma przyszłość. W zasadzie uczelnię też mam już wybraną , nie jakieś badziewo tylko coś sprawdzonego i z czołówki. Dzięki temu po obronie dyplomu za lat kilka mam szansę śmiało konkurować na rynku pracy.

Autor: roderyk (IP zapamiętane)
Data: 31 sie 2005 - 12:54:32

Dokładnie tak!Żadnego obijania,żadnego roku czy semestru urlopu, potem jest bardzo ciężko sie zmobilizować a oprócz tego człowiek odwyka od nauki i potem jest problem z napisaniem czegokolwiek,policzeniem,zapamietaniem - po prostu głowa nie pracuje tak jak powinna.
Jest sporo uczelni niepublicznych dobrych i złych , nawet te złe są chyba lepsze od takiego semestru becznności, może nawet jak dobrze się rozejrzysz to znajdziesz interesujacy cię kierunek.

Autor: pearl (IP zapamiętane)
Data: 02 wrz 2005 - 17:09:15

dokładnie tak! popatrz po rankingach , na takim swps,wship czy wspiz na 100% znajdziesz coś dla siebie

Autor: Poodel (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2005 - 15:33:24

Coz, nabor na panstwowe uczelnie juz sie chyba skonczyl. Poza tym, zdawanie na te astronomie czy fizyki, dla kogos kto zupelnie sie tym nie interesuje, jest IMHO wielkim bledem. Mozna tak zabic zadze wiedzy i chec do nauki. Zreszta to jest strata roku. Tak jak wspominali poprzednicy - jest kilka uczelni prywatnych, ktore co roku zdobywaja najwyzsze miejsca w rankingach (SWPS, CC, WIT, WSPIZ, WSHIP...), na pewno znajdziesz tam dla siebie miejsce.

Autor: bibop (IP zapamiętane)
Data: 21 wrz 2005 - 09:57:42

teraz to na państwowych już jest kiepsko z miejscami.ludzie mają rację.jedynie co to zostaje pospieszyć się i śmigać na niepubliczna uczelnię bo pewnie i tam niebawem kończy się rekrutacja albo zbraknie miejsc.jeżeli mieszkasz w wawie to bezproblemowo cos znajdziesz wymienione wyżej SWPS, CC, WIT, WSPIZ to stolica i czołówka uczelni

Autor: miłośnik_sumo (IP zapamiętane)
Data: 30 wrz 2005 - 11:45:08

na ostatni moment załąpałem się na Koźmińskiego bo dziś ostatni dzień rekrutacji!!!z tego co widzę to dobrze jednak że tam trafiłem.ale tak nawiasem to total głupota zostawiaćwszystko na ostatnią chwilę aż strach pomyślećco by było jak by się nie udało ... wojsko ? :/

Autor: Herro (IP zapamiętane)
Data: 26 paź 2005 - 22:13:36

Ja się na Koźmińskiego załapałem na czas smiling smiley wiedziałem już wcześniej, że zamierzam tu zdawać, więcsię odpowiednio wcześniej przygotowałem do rekrutacji. nie rozumiem jak tak można zdawać na łapu capu do jakiejś szkoły - nigdy nie wiadomo gdzie się trafi moody smiley ja tam się cieszę że trafiłem tam gdzie chciałem.

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2018 - 12:27:59

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2018 - 14:56:28

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 22:00:19

Autor: aneradi55 (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2019 - 05:02:46

q

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.