AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Początek studiów. Jak to jest??
Autor: Krzysiek (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2005 - 19:54:29

Witam. Dostałem się na Informatyke na Politechnike Wrocławską. Teraz mam takie dość dziwne pytanie. Jak wyglądają 2 pierwsze dni studiów? Mam poważny problem gdyż 4.10 musze być po za Wrocławiem w pewnym miejscu i nie wiem jak to pogodzic. To troche smieszne. Pierwszy dzien i juz mnie nie ma :/ . No ale ja musze koniecznie byc gdzies indziej (kwestie osobiste).

Re: Początek studiów. Jak to jest??
Autor: studentka (IP zapamiętane)
Data: 20 lip 2005 - 21:46:46

spoko, pierwsze dni to czasem sa luzne,,, al ec zasem i nie ;(((( zalezy jaki plan...tongue sticking out smiley

Autor: Pani K. (IP zapamiętane)
Data: 21 lip 2005 - 13:34:18

To zalezy - jesli masz jakies spotkania informacyjne, to moglyby sie przydac (dowiedzialbys sie planu, moze jakichs szczegolow, itp.). Ale teoretycznie mozesz to wszystko potem od kogos sobei zalatwic, wiec nie powinno byc problemow.

Autor: Chwiej (IP zapamiętane)
Data: 08 lis 2005 - 23:00:53

Nie wiem jak gdzie indziej, ale ja od miesiaca chodze do Kozminskiego w W-wie i u mnie jest fajnie. Uczelnia zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie, podobnie jak bardzo ciekawe zajecia i profesjonalizm wykladowcow. Nie oczekiwalem ze moje studia tak beda wygladaly, ale bardzo chcialem zeby tak bylo, no i prosze smiling smiley

Autor: Jonasz (IP zapamiętane)
Data: 18 lis 2005 - 00:42:04

A na czym jesteś? Bo ja od tego roku jestem na prawie. I wiedziałem, że Koźmin to własnie ta uzelnia n którą chciałem iść - poziom porównywalny z najlepszymi państwówkami, a warunki studiowania o niebo lepsze!

Autor: Chwiej (IP zapamiętane)
Data: 22 lis 2005 - 02:13:38

Jestem na zarzadzaniu i marketingu. Swietny kierunek, a tu w Kozminie prowadzony jest bardzo dobrze, niewykluczone ze na najlepszym w kraju poziomie. Na pewno polecam te uczelnie i ten kierunek, zwlaszcza tutaj.

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2018 - 12:39:18

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2018 - 15:14:13

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 22:03:42

Autor: aneradi55 (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2019 - 04:42:02

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.