AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
SPRZEDAM PRACĘ MATURALNA Z JĘZYKA POLSKIEGO!
Autor: Cordeliaaa (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2005 - 13:48:00

SPRZEDAM PRACĘ MATURALNA Z JĘZYKA POLSKIEGO!

Temat: "Duchy, zjawy, upiory - omów przykłady funkcjonowania tego motywu w sztuce wybranych epok (film, teatr, literatura itp.)
Do pracy dokładam również prezentację multimedialną (zdjęcia + fragmenty filmów) oraz konspekt wraz z bibliografią.
Praca została napisana pod nadzorem polonistki.
Moja prezentacja wzbudziła zainteresowanie egzaminatorów, na podstawie tego stwierdzam, że jest bardzo dobra.

Re: SPRZEDAM PRACĘ MATURALNA Z JĘZYKA POLSKIEGO!
Autor: as (IP zapamiętane)
Data: 19 sie 2005 - 22:18:40

sprzedam pracę maturalną temet:"Czarne utopie XX wieku. Omów na wybranych przykladach" dostałem za nią 19/20. Praca zawiera 6 stron .POLECAMMMMMM!! cena do uzgodnienia

Autor: as (IP zapamiętane)
Data: 19 sie 2005 - 22:18:53

sprzedam pracę maturalną temet:"Czarne utopie XX wieku. Omów na wybranych przykladach" dostałem za nią 19/20. Praca zawiera 6 stron .POLECAMMMMMM!! cena do uzgodnienia

Autor: Patrycja (IP zapamiętane)
Data: 31 sie 2005 - 13:34:55

Sprzedam prezentację maturalną z języka polskiego na temat : "Najciekawsze portrety kobiet w literaturze - uzasadnij swój wybór". Prezentacja została oceniona na 100%. Całość mogę przesłać na płytce lub mailem. Prezentacja zawiera również konspekt, bibliografię przedmiotu i podmiotu, pytania do pracy oraz kasetę VHS na której znajdują sie fragmenty filmów - letur użtyte w pracy. Prezentacja konsultowana była wieloktotnie z nauczycielem języka polskiego (egzaminatorem). Jest to bardo ambitna praca, która pochłonęła wiele czasu i wysiłku.
Cena do uzgodnienia!
Kontakt: patrycja86@poczta.onet.pl
lub GG: 1268447

Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 13 wrz 2005 - 09:13:27

Jaka jest cena tej pracy? Jestem zainteresowana ! W jaki sposób można ją zakupić?

xx
Autor: Magda (IP zapamiętane)
Data: 14 wrz 2005 - 18:42:11

hej!!! czy twoja oferta jest nadal aktualna?? smiling smiley) powiedz mi ile chcesz w ogole za to??

Autor: Gosia (IP zapamiętane)
Data: 27 wrz 2005 - 17:17:15

hej ile za ta prace "duchy,zjawy,upiory..."???

Autor: darek (IP zapamiętane)
Data: 18 paź 2005 - 21:58:59

Sprzedam prezentację maturalną z języka polskiego na temat : "Kobiety,muzy i kochankiw literaturze i sztuce wybranych epok.Przedstaw sposób ich kreacji". Prezentacja została oceniona na 100%. Całość mogę przesłać na płytce lub mailem. Prezentacja zawiera również konspekt, bibliografię przedmiotu i podmiotu, pytania do pracy oraz kopie obrazow. Prezentacja konsultowana była wieloktotnie z nauczycielem języka polskiego (egzaminatorem). Jest to bardo ambitna praca, która pochłonęła wiele czasu i wysiłku.
Cena do uzgodnienia!chetnych zapraszam do wyslania emeila.

Data: 07 lis 2005 - 17:30:33

jestem zainteresowany tą pracą tylko chciałbym jakieś szczegóły i cenę !! czekam na odpowiedź !! pozdrawiam !!

Data: 07 lis 2005 - 17:35:40

czekam na odpowiedź, mam nadzieję że szybko nadejdzię !! jest to dla mnie ważne bo to jest mój temat !! odpisz szybko jak możesz a będę wdzięczny !! pozdrawiam

Autor: Cordeliaaa (IP zapamiętane)
Data: 18 lis 2005 - 18:49:07

Piszcie do mnie na maila bo profesor.pl nie informuje mnie o dodawanych komentarzach sad smiley

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2018 - 12:55:09

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2018 - 15:15:12

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 22:04:27

Autor: aneradi55 (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2019 - 04:42:29

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.