AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
WSZP/CC/KOZMIN/WSFIZ
Autor: LOLEK (IP zapamiętane)
Data: 21 cze 2005 - 15:21:15

nie moge sie zdecydowac czy Collegium Civitas (socjologia), Wyższa Szkoła
ZArządzania Personelem (socjologia; spec.marketing polityczny lub zarzadzanie
personelem), Kozminski (socjologia) lub WSFIZ Warszawa (psychologia przeds.i
zarzadzania)
prosze o opinie dotyczace tych uczelni.

Re: WSZP/CC/KOZMIN/WSFIZ
Autor: :/ (IP zapamiętane)
Data: 22 cze 2005 - 08:56:12

jużgdzieś taki temat widziałem :/

Data: 22 cze 2005 - 13:19:40

a mozesz sie wypowiedziec

Data: 18 lip 2005 - 10:45:47

????

Autor: evelina (IP zapamiętane)
Data: 26 lip 2005 - 16:02:32

bezapelacyjnie koźmiński. zmnam tą uczelnię od dawna wielu znajomych mam właśnie z tamtąd.z tego co mówią warto.

Autor: nicolas (IP zapamiętane)
Data: 08 sie 2005 - 10:37:52

Każda z tych szkół jest bardzo przyzwoita. jeżeli jednak miał bym wybierać to raczej bym patrzył na CC lub Koźmiński. Myślę że nieco się wybijają z tej grupy. Dziwię się też że na tej liście nie ma SWPS. W sumie czołówkę prywatnych tworzą właśnie te trzy szkoły, przynajmniej moim zdaniem.

Autor: TEDEUSZ (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2005 - 15:12:04

Trochę ostatnio przeglądałem rankingi i na ich podstawie mogę polecić CC lub Koźmińskiego, z lekkim wskazaniem na tą ostatnią. Są to wiarygodne uczelnie o ugruntowanej pozycji zarówno w świecie naukowym jak i wśród pracodawców.

Autor: toro (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2005 - 11:39:33

Zastanawiam sięnad WSPiZ Koźmiński. Byłem swego czasu na ostatnich dniach otwartych i sama szkoła robi jak najbardziej pozytywne wrażenie.Myślę jednak nad ekonomicznymi kierunkami.

Autor: bibop (IP zapamiętane)
Data: 21 wrz 2005 - 10:11:16

potwierdzam pozytywne opinie o wspiz.to sprawdzona wiarygodna uczelnia z bardzo przyzwoitym poziomem zajęć.ofertę ma dosyć szeroka i każdy coś znajdzie.

Autor: miłośnik_sumo (IP zapamiętane)
Data: 30 wrz 2005 - 11:55:09

ja tam na koźmińskim ale na administracji, może potem drugi fakultet, się zobaczy jeszcze

Autor: angelina (IP zapamiętane)
Data: 19 paź 2005 - 22:50:17

Od tego roku studiuję, wybrałam Koźmińskiego marketing. Co by nie mówić to uczelnia z klasą.Bardzo sie ciesze ze tu się znalazłam, zajęcia bardzo ciekawe , każdy wykład wnosi coś wartościowego. Jestem zachwycona smiling smiley

Autor: Nok (IP zapamiętane)
Data: 03 lis 2005 - 14:19:30

Ja jestem na Kozminskim, ale na ZiM. Dlaczego Kozminski? Bo to najlepsza uczelnia prywatna, i jedna z najlepszych uczelni w Polsce, a ZiM to sztandarowy kierunek tej uczelni, stojacy na najwyzszym poziomie i mysle, ze przebijajacy spokojnie nawet panstwowe mlochy i ich wydzialy zarzadzania.

Autor: exorito (IP zapamiętane)
Data: 12 mar 2010 - 20:38:19

Ja Studiuje psychologie w zarządzaniu na WSFiZ i moge szczerze polecic tą sapecjalizacje jak i sam kierunek zarządzania. Sam mam zamiar zrobić Zarządzanie podyplomowo tutaj, bo akurat kończe V rok. Jest wiele rzeczy o których mógłbum pisac, ale najważniejsza jest kadra moim zdaniem, od 4 roku trafiłem na śweitną kadre jeżeli chodzi o zarządzanie, są to ludzie z dużym doświadczeinem wiec mówią o praktycznych rzeczach na bardzo konkretnych (najcześciej swoich) przykałdach ,w przeciwieństwie do wielu uczelni renomowanych gdzie na każdych zajęciach słyszymy mnóstwo teori..ok jest ona wazna, ale na przykłądzie praktyki dużo łatwiej przyswajalna, poza tym ze sa profesoramji, to bardzo ciekawi ludzie.
Tyle moge napisać z perspektywy studenta, jeżeli potrzebujesz wiecej info to chetnie udziele ich na exorito@tlen.pl. Bo lepiej jeśli student o czymś moze sie wypowiedzieć od wewnątrz niż sama szkoła, która wiadomo że siebie reklamuje :d
adres samej skzoły na pewno znacie [www.vizja.pl] pozdro!

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2018 - 12:52:36

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2018 - 15:28:27

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 22:05:50

Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.