AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Liceum z internatem - wanted !!
Autor: Umbra (IP zapamiętane)
Data: 15 cze 2005 - 19:44:34

Mam pytanie, które właściwie nie pasuje do tego tematu. Mianowicie poszukuję dobrego liceum z internatem na terenie województwa śląskiego. Uprzejmie prosze o odpowiedź.

Re: Liceum z internatem - wanted !!
Autor: Agnieszka (IP zapamiętane)
Data: 17 sie 2005 - 13:47:01

Chodzędo 3 klasy gimnazjum i szukam liceum z internatem w obrębie województwa śląskiego. proszę o odpowiedż.

Autor: karolina (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2005 - 20:34:53

szukam dobrego liceum z internatem najlepiej o profilu humanistycznym i w krakowie tylko nie dla uposledzonych i dla sióstr zakonnych!!!!

Autor: Orszulka (IP zapamiętane)
Data: 22 lut 2006 - 17:46:09

Witaj ! Jeżeli poszukujesz dobrego liceum z internatem to ja najbardziej poleciłabym ci LO " Urszulanki" w Rybniku. Zapewne szkoła ta zapewni ci dobry rozwoj psychiczny wsrod siostr zakonnych, które o każdej porze dnia są do twojej dyspozycji. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z mojego pobytyu w tej placowce bo pozwoliły uswiadomić jakie jest jest moje powołanie. Teraz mam 25 lat i sama jestem tam przełożoną. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!!!! I mam nadzieje ze od nowego semestru zobacze cie w naszej szkole ! =)

Autor: KaSia (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2006 - 13:33:07

potrzebuje liceum z internatem, najlepiej od teraz! jestem w 2 klasie lo, to pilna sprawa ;(

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2018 - 12:51:03

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2018 - 15:27:07

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 22:14:29

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 18 cze 2018 - 16:11:12

Autor: aneradi55 (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2019 - 04:39:39

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 29 sty 2019 - 06:37:57

Autor: hebohqq (IP zapamiętane)
Data: 20 mar 2019 - 23:42:05

Autor: sejarahqq (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2019 - 02:10:19

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.