AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
sprzedam prezentację maturalną
Autor: Iza (IP zapamiętane)
Data: 11 maj 2005 - 08:50:49

SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ NA TEMAT- język twoich rówieśników-scharakteryzuj na podstawie zebranego materiału językowego.Zaliczyłam ją na 85% więc chyba nieźle.Proponuję pracę pisemną, plan prezentacji, a do tego płytkę cd z fragmentem filmu i piosenki oraz kasetę magnetofonową z fragmentem wypowiedzi młodzieży.
praca jest napisana aż na 11 stron,ale to zbyt wiele , nie zmiesci się w 15 minutach, które jest na przedstawienie wiec każdy według uznania może powbierać to, co najważniejsze i tylko tego się nauczyć.ja tak zrobiłam i wyszło mi ok.6 stron!
cena do uzgodnienia, zainteresowanych proszę o kontakt na meila izaklb@wp.pl lub gg5035937

mogę również sprzedać pracę,ale już bez zadnych materiałów pomocniczych na temat motyw miłości na podstawie dwóch wybranych epok o raz na temat funkcje miłości w literaturze.

Re: sprzedam prezentację maturalną
Autor: Iza (IP zapamiętane)
Data: 14 maj 2005 - 10:47:44

jesli ktos jest zaineresowany orsze o kontakt na meila izaklb@wp.pl bo gg cos mi się psuje

Autor: gg 3647825 (IP zapamiętane)
Data: 08 lis 2006 - 12:55:08

Witam mam do sprzedania prace maturalna na temat: Język twoich rówieśników-scharakteryzuj na podstawie zebranego materiału językowego.Za prace uzyskalam 19 punktow.Do sprzedania jest bibliografia plan ramowy oraz opracowany temat.Praca zawiera tyle stron zeby sie kazdy mogl spokojnie zmiescic w czasie.Wszelkie informacje pod nr gg 3647825 lub na e-meil Tgrysiaczek_69@wp.pl

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2018 - 13:13:01

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2018 - 15:35:31

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 22:17:52

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 18 cze 2018 - 16:24:03

Autor: aneradi55 (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2019 - 04:37:46

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 29 sty 2019 - 06:37:17

Autor: hebohqq (IP zapamiętane)
Data: 20 mar 2019 - 23:41:40

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.