AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Materiały edukacyjne : 
Wypracowania, zadania, testy - szukam, napiszę, pomogę... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Jakie gadżety na dni otwarte liceum
Autor: Lelka (IP zapamiętane)
Data: 13 sty 2015 - 16:39:12

Cześć ! Pytanie kieruję do wszystkich kreatywnych. W najbliższym czasie organizujemy dni otwarte.Oprócz broszur będziemy rozdawali gadżęty reklamowe. Macie jakieś pomysły na niedrogie upominki?

Re: Jakie gadżety na dni otwarte liceum
Autor: Mcmarkus99 (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2015 - 17:12:00

Myślę,że dzisiaj najbardziej młodzież byłaby zadowolona z nośników pamięci pendrive. Zamówić większą ilość sztuk z logiem szkoły, pendrivy o małej pojemności max 1-2 Giga. To na pewno byłoby bardziej trafione niż smycz na kluczy czy kilka długopisów itp.

Autor: PatrycjaW (IP zapamiętane)
Data: 13 lut 2015 - 09:56:23

Pendrive, kubki, krówki, dlugopisy, notatniki winking smiley

Autor: Aude (IP zapamiętane)
Data: 15 lut 2015 - 20:24:42

Pendrive to bardzo dobry pomysł. Chociaż osobiście przyznam, że długopisy, które dostałem na dniach otwartych uczelni starczyły mi do końca semestru już w czasie studiów winking smiley Można jeszcze zaproponować kalendarz z motywem uczelni.

Autor: monianow (IP zapamiętane)
Data: 15 lut 2015 - 20:38:36

Moim zdaniem pendrive są wręcz pomysłem idealnym. Długopisy też, chociaż oklepane, ale jeden warunek- wszystkie powinny mieć pełne tusze, a także nie być tej najgorszej jakości. Można też się pokusić o małe notesy bądź właśnie kalendarze.

Autor: monianow (IP zapamiętane)
Data: 15 lut 2015 - 20:41:09

A jeśli chodzi o kubki to również fajny pomysł, ale np jako nagroda w jakimś mini- konkursiesmiling smiley. Bo smycze czy breloczki są bardzo oklepane, najczęściej rzucane w kąt.

Autor: Magda_19 (IP zapamiętane)
Data: 16 lut 2015 - 12:02:18

Może jakieś kubki, notesy i cukierki? To chyba dosyć dobry pomysł winking smiley

Autor: sorro (IP zapamiętane)
Data: 24 mar 2015 - 16:55:15

Tak kubki i notesy i jakieś długopisy na stówkę będą bardzo dobrym pomysłem w sam raz na takie otwarte dni w liceum : ) polecam także jeśli w miarę możliwości
przygotować jakies ulotki takie, które własnie promoują w jakiś sposób daną szkołę - na pewno się przydzadzą.

Autor: nesersmit (IP zapamiętane)
Data: 25 mar 2015 - 20:17:35

Ulotki i wizytówki tak to jest bardzo dobry plan i można się po prostu nad tym zastanowić : ) jeśli chodzi o mnie to sprawa się tak przedstawia, że ja zawsze z uczniami przygotowuję taki dzień i Ci bardziej ambitni nawet potrafią upiec jakieś ciasto specjalne.

Autor: marysiak12 (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2015 - 09:08:40

Najlepiej dać tylko jakieś długopisy by było właśnie jakoś tak najtaniej po co się przecież wysilać na takie święto hahah : D trzeba zrobić coś z jajem i w tym przypadku to muszą być akurat jakieś takie fajne no wiecie długopisy bo jeśli tego nie będzie to po prostu będzie bardzo jakoś tak źle i niefajnie

Autor: kluwers (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2015 - 14:02:03

Myślę, że może jakieś postery, [inoutprint.com] panele szklane, obrazy canvas?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-04-02 14:03 przez kluwers.

Autor: millus (IP zapamiętane)
Data: 16 kwi 2015 - 13:37:24

Myślę, że fajne kubki z logo szkoły, długopisy, ewentualnie notesy. Pendrive'y chyba zdecydowanie drożej wyjdą, a i mało reklamy zrobią winking smiley Taki kubek to zdecydowanie bardziej wdzięczna powierzchnia reklamowa od pendrive'a, a myślę, że też mile widziana przez młodzież.

Autor: raszuuuff (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2015 - 18:37:41

Mo&#230;e jakieś długopisy z logo liceum i skoroszyty. Fajne jest tez rozdawanie w trakcie czegoś słodkiego w czapeczkach z logo liceum. Nie jest to drogie w realizacji, a naprawdę bardzo fajne.

Autor: marcinwroblewski (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2015 - 07:50:42

Można by się pokusić o koszulki z logo szkoły.

Autor: drzewnik (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2015 - 16:06:19

U mnie w szkole też było coś takiego jak te dni otwarte smiling smiley ja sięw to nie angażowałem nawet bo po co mi to było jak sam się musiałem przygotowywać do matury. Chociaż jak pamiętam jak byłem w 1 klasie to musiałem chyba robić jakieś logo do szkoły bo trochę się interesowałem grafiką komputerową i mnie nauczyciel ze szkoły wykorzystał grinning smiley

Autor: proffesoro (IP zapamiętane)
Data: 28 kwi 2015 - 09:01:35

Te najbardziej popularne dobrze się sprawdzają - czyli długopisy, notesy czy breloczki do kluczy. Wszystko też jest zależne od posiadanych funduszy na ten cel. Można by się pokusić o nietypowe (zabawne) wykonanie, tak aby zapadło w pamięć młodzieży.

Autor: kabangog (IP zapamiętane)
Data: 28 kwi 2015 - 18:33:08

Ja nie jestem pewny czy te wszystkie gadżety się sprawdzają. kalendarze dobre są na początku roku, a notesy najczęściej są rzucane w kąt. Wyjątkiem są być może długopisy, które są zazwyczaj wykorzystywane. Opieram to na własnych obserwacjach tego co dzieje się z takimi fantami.

Autor: sylwia4012 (IP zapamiętane)
Data: 04 maj 2015 - 08:31:06

Ja bym postawiła na fajne koszulki. Np. tutaj [ideashirt.pl] można zamówić koszulki według własnego projektu. Koszulka najlepiej żeby nawiązywała do loga szkoły, a jednocześnie była na tyle fajna, by uczniowie chcieli ją później nosić.

Autor: teflon2 (IP zapamiętane)
Data: 26 maj 2015 - 22:10:43

Rzeczywiście takie koszulki mogą być niezłym gadżetem reklamowym. Ja bym do tego dorzucił kubki, bo też mi się wydaje, że są dość powszechnie pożądanym i używanym przedmiotem. Wiem to z autopsji. Do tego ewentualnie długopisy i sprawa załatwiona.

Autor: maja88 (IP zapamiętane)
Data: 24 cze 2015 - 14:53:10

Breloczki i smycze się obecnie całkowicie chyba przejadły, no chyba, że są w komplecie z czymś przydatnym, właśnie typu pendrive. Dobre są długopisy i notesy, czyli dokładnie wszystko to co przydatne na dłużej, oczywiście z grawerką nazwy szkoły, wtedy przez długi czas myślą o tym, bo sie z tym stykają używając gadżetu.

Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.