AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Materiały edukacyjne : 
Wypracowania, zadania, testy - szukam, napiszę, pomogę... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Wycieczki klasowe
Autor: grzegorzkk (IP zapamiętane)
Data: 29 wrz 2014 - 10:57:04

Czy ktoś zna jakieś biuro podrózy , które organizuje wycieczki klasowe?

Re: Wycieczki klasowe
Autor: Lelka (IP zapamiętane)
Data: 29 wrz 2014 - 11:06:40

Pewnie chodzi Ci o krótsze wyjścia jak mniemam , tak?
Jesli tak to obecnie dobrą ofertę posiada biuro Camport:
camport.pl/wycieczki-klasowe. Obecnie w szkole organizujemy z nimi krótsze wyjścia ale również dłuższe wyjazdy, czasami nawet 3 - dniowe.
Bardzo dobra organizacja jak i dobrze ceny. Myślę,że bez nich organizacja takiego wyjścia szkolnego byłaby o wiele droższa.
Nie wspomnę o czasie jakim to zajmuje.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 15 paź 2014 - 15:49:35

Tak, ta firma jest naprawdę w porządku

Autor: Rodger2179 (IP zapamiętane)
Data: 17 paź 2014 - 19:52:17

W biurze podróży zapłacisz dodatkową marżę. Zleć klasie zorganizowanie wycieczki! To bardzo integruje i rozwija zmysł przedsiębiorczości, bo uczniowie sami muszą szukać, sami dzwonić i sami sprawdzać, co chcą i co potrzebują.

Autor: MEGAADELINA1169 (IP zapamiętane)
Data: 28 paź 2014 - 21:38:49

Rodger pomysł dobry pytanie na ile w tym momencie zgrana jest klasa. jeśli w tym momencie słabo między sobą się dogadują to i z wycieczki nici. ale zgadzam się to w pewien sposób uczy życia i myślenia

Autor: extracassie81 (IP zapamiętane)
Data: 19 gru 2014 - 20:22:59

Również uważam, że lepiej zorganizować wycieczkę wspólnymi siłami, całą klasą, niż ponosić dodatkowe koszty związane z biurem podróży. Najlepiej wspominam własnie te wyjazdy, w których organizację zaangażowane były wszystkie osoby z klasy.

Autor: MrRadzim99 (IP zapamiętane)
Data: 24 gru 2014 - 10:02:08

Najlepiej przeprowadzić jakąś ankietę w szkole i to najlepiej anonimową gdzie każdy by wyraził opinie gdzie chce jechać na wycieczkę. Sugerowałbym tam takie odpowiedzi jak np góry, morze, inne miejsce - jakie. Takie rozwiązanie moim zdaniem byłoby najsprawiedliwsze.

Autor: master00 (IP zapamiętane)
Data: 26 gru 2014 - 12:21:30

Też się trochę zgadzam z tym co powyższym taka ankieta to bardzo dobre rozwiązanie. U mnie co roku jak mieliśmy jechać w okolicach maja, czerwca na wycieczkę klasową zawsze przeprowadzaliśmy ankietę jakie miejsce wybrać.

Autor: Superedie89 (IP zapamiętane)
Data: 29 gru 2014 - 15:12:14

Po co przeprowadzać takie ankiety w klasie. Nie lepiej po prostu zrobić jakąś dodatkową wywiadówkę i już tam na niej wspólnie z rodzicami ustalić gdzie to by wysłać swoje dzieci na wycieczkę. Przecież dzieci w tym wieku jeszcze do końca nie będą wiedziały gdzie będzie najlepiej.

Autor: fanopla (IP zapamiętane)
Data: 30 gru 2014 - 16:37:39

Ankieta to nie jest taki zły pomysł niech dzieciaki same zadecydują gdzie chcą jechać o ile chcą jechać. Bo zdarzyć się może tak, że one wcale nie będą chciały nigdzie jechać tylko po prostu iść na jakiegoś grilla z kiełbaskami z wychowawcą.

Autor: SzefJosefa94 (IP zapamiętane)
Data: 02 sty 2015 - 12:41:08

Ja jeszcze niedawno pamiętam jak kończyłem podstawówkę. Miałem taką ankietę jednak nie widziałem w niej nic ciekawego. Wolałem jak to dorośli decydowali na jaką wycieczkę miałbym pojechać wtedy nie znałem jeszcze ciekawych miejsc na taki wyjazd to co miałem wybierać.

Autor: EkoLindsey1092 (IP zapamiętane)
Data: 05 sty 2015 - 11:06:04

Lepiej nie rób tego przez biuro a sama prywatnie przecież to koszty będą wtedy mniejsze. Tak to biuro zabierze dużą kasę a tak na własną rękę jest szybciej i zdecydowanie taniej. Najlepiej wybrać jakieś dobre miejsce gdzie w miejscowości nie panują żadne pyłki, kleszcze itp.

Autor: Interclaude1946 (IP zapamiętane)
Data: 07 sty 2015 - 14:54:55

Tak zgadzam się z tym co powyżej może przez biuro jest szybciej i jakoś sprawniej jednak samemu prywatnie jest to zdecydowanie lepiej bo po prostu taniej i też można znaleźć coś całkiem ciekawego samemu. Warto się nad tym zastanowić i tak jakoś szukać.

Autor: EXTRADONITA1172 (IP zapamiętane)
Data: 08 sty 2015 - 15:22:46

Ja organizowałem właśnie przez firmę camport i jest ona w pełni sprawdzona i ją z czystym sumieniem mogę polecić. Lepiej to wszystko zlecić profesjonalnej firmy bo po sobie tym zajmować cenny czas jak ktoś to może za nas zrobić oczywiście za odpowiednią kwotę.

Autor: bacha123 (IP zapamiętane)
Data: 09 sty 2015 - 12:45:57

Jasne, biuro podróży zorganizuje wycieczkę szybciej i sprawniej, ale wzrosną też koszty takiego wyjazdu. Myślę, że najlepiej zająć się wszystkim wspólnie z klasą.

Autor: klemcia88 (IP zapamiętane)
Data: 10 sty 2015 - 15:52:31

My z klasą sami sobie organizujemy wycieczki na zajęciach z przedsiębiorczości. Oczywiście nasza wychowawczyni nad wszystkim czuwa, ale wychodzi taniej niż z biurem.

Autor: Interosvaldo74 (IP zapamiętane)
Data: 12 sty 2015 - 10:17:23

Już się takie rzeczy robi na przedsiębiorczości to nawet tego nie wiedziałem ale to wychowawca uczy właśnie tego przedmiotu przedsiębiorczość? Moim zdaniem bez udziału tutaj biura wyjdzie taniej i będzie to lepiej. Jak ja byłem wychowawcą to też organizowałem to na tak zwaną własną rękę.

Autor: drisabelle2100 (IP zapamiętane)
Data: 12 sty 2015 - 15:23:20

U mnie w szkole tak się złożyło, że nasza wychowawczyni uczyła przedsiębiorczości - dlatego pomagała nam w organizacji wycieczek, ale to my sami szukaliśmy informacji o dojeździe, pensjonatach i atrakcjach.

Autor: SZEFUTE2768 (IP zapamiętane)
Data: 15 sty 2015 - 10:53:42

My w tym roku jedziemy z klasą do Zakopanego. Fajna sprawa, taki wyjazd przed maturą na pewno pozwoli nam się odstresować i po raz ostatni pobawić w takim gronie. Wyjazd już za dwa tygodnie.

Autor: PetrinaEVIL98 (IP zapamiętane)
Data: 16 sty 2015 - 14:35:35

Jak jedziecie do Zakopanego to naprawdę wam się super udało ponieważ jeśli wycieczka klasowa to tylko tam ; ) Ja sama tam byłam właśnie w tak zwanej gimbazie i było po prostu super, w dzień chodziliśmy po tych górach a wieczorem już nikt nie miał na nic siły to od razu kładliśmy się spać i szybko zasypialiśmy ; )

Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.