AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Materiały edukacyjne : 
Wypracowania, zadania, testy - szukam, napiszę, pomogę... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Teczka nauczyciela
Autor: Gośka (IP zapamiętane)
Data: 20 lut 2006 - 17:38:58

JESTEM NAUCZYCIELEM MIANOWANYM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
SPRZEDAM ZEBRANE PRZEZE MNIE MATERIAŁY NIEZBĘDNE DO PODJĘCIA POSTĘPOWANIA EGZAMINACYJNEGO.

W CELU UZYSKANIA DALSZYCH INFORMACJI NAPISZ bosiagorek@wp.pl

Dokumentacja zawiera:

&#8226; Plan rozwoju zawodowego
&#8226; Dokumenty z realizacji planu (załączniki do § 4 ust. 2 pkt 1,2,3,4,5,6 rozporządzenia MEN &#8211; awans zawodowy)
&#8226; Sprawozdanie w tabeli wg. planu rozwoju
&#8226; Sprawozdanie opisowe (9 stron)
&#8226; Ocena dorobku zawodowego
&#8226; Wniosek do Gminy
&#8226; Spis załączników dołączonych do wniosku
&#8226; Autoprezentacja na egzamin

Materiały, których jestem autorem,
są sprzedawane w celach edukacyjnych i poglądowych,
możesz z nich korzystać,
jednak nie wyrażam zgody na dalszą ich sprzedaż, kopiowanie i rozpowszechnianie.

Cena - 40 zł

Re: Teczka nauczyciela
Autor: meggie (IP zapamiętane)
Data: 04 mar 2006 - 12:54:01

co tutaj też się sprzedajesz???????

Autor: toja (IP zapamiętane)
Data: 07 mar 2006 - 15:20:34

To okropne co robisz! jAK MOŻNA SPRZEDAĆ WŁAŚNĄ TECZKĘ? Precież każdy znas ma inny plan rozwoju zawodowego, realizował inne zadania. To nikomu sie nie przyda, chyba, ze ktoś chce zobaczyć jak wygląda opi, analiza. Ludzie kochani, nie dajcie się nabić w butelkę a dyplomowani - miejcie trochę szacunku dla samych siebie!
Jeżeli chcesz być już taka "dobra" dla innych- to im zwyczajnie pomóż, a nie sprzedawaj materiałów.

Autor: - (IP zapamiętane)
Data: 10 mar 2006 - 14:41:23

Cały ten awans to bzdura!!! Gosia ma rację - jeśli dobrze zrobiła swoje dokumenty to czemu nie?! Ja chętnie bym też kupiła takie - tylko z j. polskiego. Nie mam czasu opisywać, wymyślać efektów - to wszystko jest sztuczne i naciągane. Dodam, że robię dużo w szkole- nawet bardzo. Po sprawdzeniu wielu prac i przygotowaniu się do lekcji jak również po zaplanowaniu i realizacji masy różnych działań, brakuje mi czasu na wyspanie sie - a co dopiero na pisanie teczki. Dodam, że mam małe dziecko, nie mam babci, która się nim zajmuje i najzwyklej w świecie nie mam czasu.. Kkoś może powiedziec, że przecież awansu nie muszą robić wszyscy. Mnie "boli serce" jak widzę, że ci, co w szkole za dużo nie mają do zrobienia - już są dypliomowani. I z czego? Dlatego też chętnie kupiłabym takie materiały..

Autor: emmaverxn (IP zapamiętane)
Data: 07 maj 2018 - 08:34:10

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2018 - 16:45:02

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.