AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Wskazówki dla pierwszego nauczyciela po raz pierwszy
Autor: raoulalien (IP zapamiętane)
Data: 05 paź 2019 - 12:53:32

Obecny nauczyciel matematyki w szkole średniej i prywatny nauczyciel. Kilka porad, które znalazłem:

znajdź dobre miejsce w bibliotece publicznej i spraw, aby przyszły do &#8203;&#8203;Ciebie, dzięki czemu możesz mieć więcej klientów wieczorem

wypracuj taką strukturę cen, aby mieli dla siebie opcję, aby była tańsza, ale zapewni Ci więcej. Coś w rodzaju 40 za jedną za godzinę, 25 za dwie za dwie osoby lub 20 za trzy itd

przychodzą przygotowane z wyposażeniem (papier, ołówki, kalkulator), ponieważ często zapominają

być elastycznym. Ciągle jestem zadziwiony tym, jak różne szkoły podchodzą do kursów w różnych porządkach i na różne sposoby.

niech odrabią lekcje PRZED przyjazdem do ciebie! W ten sposób możesz naprawdę sprawdzić, jakie są ich problemy

Uważam, że podejmuję znacznie większy wysiłek, aby zaprzyjaźnić się z uczniami w tym otoczeniu, aby pomóc im wyjść z ich skorupy i być bardziej rzecznikiem tego, czego powinni się nauczyć.

I o to mi chodzi. Powodzenia!

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2019-10-05 12:59 przez raoulalien.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.