AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Dodatki skórzane
Autor: Tomek20 (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2019 - 21:50:46

Co myślicie o galanterii skórzanej w cenie > 300zł za portfel męski? Czy to da was wysoka cena?

Sklep z obuwiem i galanterią obuwie-galanteria.pl, mojego autorstwa.

Re: Dodatki skórzane
Autor: trater (IP zapamiętane)
Data: 24 maj 2019 - 10:09:38

Skórzane rzeczy kosztują dużo ale masz pewność, że będą się dlugo trzymać i oczywiście takie rzeczy jak portfel skórzany są piękne.

Re: Dodatki skórzane
Autor: Profesor Severus Snape (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2019 - 14:26:57

Według mnie 300 zł za portfel to całkiem sporo, a wręcz za dużo - zwłaszcza gdy nie jest jakiejś znanej marki. Ja wolałbym postawić na portfel Mone y Kepper, który jest raczej niedrogi, a mimo to naprawdę solidny i elegancki. winking smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.