AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
opony letnie
Autor: mototoronto2018 (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2019 - 11:43:51

Hej, jak już na pewno wiecie wiosna już się zaczęła, kwiatki kwitną i pora pomyśleć o nowych oponach letnich. Znalazłem stronę, na której są dosyć mocno konkurencyjne ceny, które rozpoczynają się już od 150 zł za jedną oponę - śmiech na sali grinning smiley tak więc nowiutki komplet 4 opony Gorlice można już mieć za 600 zł. Uważam, że nie ma nawet się co zastanawiać i nic, tylko zamawiać. Opony zimowe Gorlice też muszę już wymienić na nowe i na kolejny sezon będę zamawiał nówki. Opony letnie Gorlice chyba wezmę te tanie, o których wspomniałem, ale chciałbym zasięgnąć porady... Wysyłka jest niemalże natychmiastowa na tej stronie. Co myślicie? dajcie proszę znać smiling smiley

Re: opony letnie
Autor: bananowiec71721 (IP zapamiętane)
Data: 19 mar 2019 - 11:25:44

Hej. Nie wiem czy już czas, ale przeczytałem właśnie ten artykuł Czas na wymianę opon w samochodzie i właśnie się zacząłem rozglądać za oponami na lato. Rzeczywiście, stronka którą podałeś oferuje bardzo tanie opony, a ja mało jeżdżę moim samochodem, więc chyba wezmę ten tańszy wariant...

Hurtownia i sklep motoryzacyjny Tarnów. Zapraszam!

Autor: elwiraa84 (IP zapamiętane)
Data: 28 mar 2019 - 13:56:44

Jeżeli chcesz kupić opony, to warto zapoznać się z ofertami warsztatów samochodowych. Chłopaki najczęściej kupują w hurtowni i mogą mieć inne, lepsze ceny. A do tego sa bardzo kompetentni i pomogą w ich wyborze. Takie zamówienia robią na przykład na stronie: https://platformaopon.pl/, gdzie mają podgląd stanu w magazynie i od ręki zamówią.

Autor: pcollins1777 (IP zapamiętane)
Data: 19 kwi 2019 - 11:55:03

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.