AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Kursy języka włoskiego
Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2015 - 00:22:05

Jeśli by się co takiego pojawiło, to ja też byłbym zainteresowanysmiling smiley

Autor: rozalkaa (IP zapamiętane)
Data: 10 lut 2015 - 16:49:17

Mam takie pytanie po co się chcecie uczyć właśnie tego języka włoskiego ? Przecież to teraz już chyba nie ma sensu bo niestety w Italii jest kryzys i jak kiedyś była praca to teraz już jej po prostu nie ma i lepiej się uczyć języków przyszłościowych jak angielski, niemiecki a nawet już chiński heehe.

Autor: wadek33 (IP zapamiętane)
Data: 25 lut 2015 - 20:04:11

rozalkaa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mam takie pytanie po co się chcecie uczyć właśnie
> tego języka włoskiego ? Przecież to teraz już
> chyba nie ma sensu bo niestety w Italii jest
> kryzys i jak kiedyś była praca to teraz już jej po
> prostu nie ma i lepiej się uczyć języków
> przyszłościowych jak angielski, niemiecki a nawet
> już chiński heehe.

też ostatnio myśłałam o nauce chińskiego, poszłam nawet na kilka lekcji ale to niestety nie dla mnie, chyba jestem już za stara

Autor: puchaciu (IP zapamiętane)
Data: 03 mar 2015 - 20:39:52

Słyszałem akurat to, że język włoski jest najprostszy do opanowania. Wystarczy miesiąc i już się wszystko umie, powaga : DPo co chiński tutaj jest temat o włoskim. Dlatego pytam co myślicie o metodzie nauki języka włoskiego poprzez rozmowę z rodowitym Włochem?

Autor: Adamm0 (IP zapamiętane)
Data: 19 mar 2015 - 00:48:47

puchaciu Napisał(a):
> Słyszałem akurat to, że język włoski jest
> najprostszy do opanowania. Wystarczy miesiąc i już
> się wszystko umie, powaga : DPo co chiński tutaj
> jest temat o włoskim. Dlatego pytam co myślicie o
> metodzie nauki języka włoskiego poprzez rozmowę z
> rodowitym Włochem?

szczerze mówiąć ja uczyłam się hiszpańskiego i faktycznie bardzo szybko łapałam, myślę że z włoskim jest faktycznie podobnie

Autor: robertoo18 (IP zapamiętane)
Data: 26 mar 2015 - 10:09:19

Język włoski nie jest trudnym językiem. Ja na początek poszłam sobie na kurs by nauczyć się podstaw później wyj3edhałm na studia na pół roku i naprawdę bardzo szybko można załapać zasady i szybko przejść na poziomo pozwalający na płynną komunikację. W Axonie mają dość dobre kursy z tego języka. Jeśli ktoś zamierza wyjechać do Włoch to naprawdę warto znać ten język, ułatwia życie oczko.gif

Autor: magisteroo (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2015 - 14:50:27

Ponoć najszybciej uczą się włoskiego osoby, które interesują się muzyką lub kuchnią. Można zacząć naukę od podstawowych słówek z tej bliżej wam znanej dziedziny. W internecie znajdziecie duży wybór ćwiczeń, można uczyć się śpiewająco i bawić się w karaoke. Muzyka i rymy stymulują zapamiętywanie nowych słówek i struktur gramatycznych, poprawiają wymowę...

Autor: kojanek (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2015 - 22:47:21

Hmm, język włoski prosty ? Zgadzam się, że początki na poziomie A1, A2 tak,do partic**** passato.Osoby znające ten język na wyższych poziomach na pewno tak łatwo nie zgodzą się z tym twierdzeniem. W języku włoskim ważne jest opanowanie podstaw, odmiany czasowników essere i avere i 3 grup czasowników, ponieważ wszystkie inne czasy opierają się na nich. Włoski jest bardzo wdzięcznym językiem, ale jeśli ktoś myśli, że opanuje go bez żadnego wysiłku to jest w błędzie

Autor: arturo900 (IP zapamiętane)
Data: 01 kwi 2015 - 12:09:45

wloski jest dosc prostym jezykiem...jedynie sposob w jaki sie go uczymy moze byc trudny ...ja osobiscie perfekcyjnie poslugiwac sie wloskim mowionym nauczylm sie po trzech miesiacach...jednakze byla to sytuacja w ktorej zostalem rzucony do kraju bez jezyka...jednak po dwoch tygodniach pobytu potrafilem isc do sklepu i zrobic zakupy smiling smiley do tego dochodza jescze dialekty...ale to juz inna para kaloszy smiling smiley

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2015 - 16:42:29

loczek77 Napisał(a):
> Witam ja szukam takiego kursu języka włoskiego ale
> we wrocławiu... rozglądałem się już trochę ale sa
> tylko szkoły, a ja muszę zrobić jakiś szybki i
> intensywny kurs ... znam jakieś podstawy ale to za
> mało a mam mało czasu

To spróbuj z indywidualnym korepetytorem na [preply.com]

Autor: gierski (IP zapamiętane)
Data: 20 kwi 2015 - 19:37:33

Włoski i hiszpański to dla mnie 2 najpiękniejsze języki. Jeśli ktoś uczył się hiszpańskiego, to z pewnością będzie mu łatwiej nauczyć się włoskiego, choć niektóre słówka będą mogły się mylić. Poza językiem włoskim, wspaniała jest też włoska gestykulacja.

Autor: profekos (IP zapamiętane)
Data: 24 kwi 2015 - 12:10:12

Hiszpański może jest i ładny ale włoski to dla mnie dziwny język i bardzo prosty. Każdy się go nauczy bo mój kolega taki wielki tłuk w szkole też się tego nauczył i jakoś w niego nie wierzyłem a teraz już jest w Italii od paru lat i ustawiony do końca życia.

Autor: Henius (IP zapamiętane)
Data: 26 kwi 2015 - 18:27:07

Forma kursu bardzo mi odpowiada. Na to czekałam od dłuższego czasu. Rewelacja ! Nauka włoskiego sprawia mi wiele przyjemności i stała się jedną z form spędzania wolnego czasu ; ) Mam nadzieję, że podczas wakacji we Włoszech będę mogła tę wiedzę wykorzystać. ... Nauczyć się włoskiego -to jedno z moich marzeń . Właśnie się spełnia.

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.