AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
POLSKI MATURA - pomoc i gotowce!!!
Autor: hanka (IP zapamiętane)
Data: 02 lut 2005 - 17:46:42

NOWA MATURA - GOTOWCE PREZENTACJI !!! CAŁY KRAJ - drogą internetową!!! Już kilkunastu zadowolonych klientów, atrakcyjne ceny, rzetelne przygotowanie.
Przygotowuję tekst prezentacji ustnej oraz bibliografię podmiotu i przedmiotu. Wkład, który musisz wnieść w przygotowanie do matury, to dotrzeć do podanych w bibliografii książek i przeczytać je (tego za Ciebie zrobić nie mogęwinking smiley) oraz zdobyć materiały do uatrakcyjnienia prezentacji (zdjęcia, fragmenty filmów itp.)
CENA (w zależności od tematu) 280-320 zł plus 2 godziny konsultacji (50 zł) - przez GG, lub drogą mailową.
Jestem magistrem filologii polskiej (Uniwersytet Wrocławski) z 10-letnim stażem w udzielaniu korepetycji z polskiego i doświadczeniem w pracy w mass-mediach (radio, prasa, telewizja) i korekcie tekstów.

Zajmuję się również pojedynczymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania prezentacji - np. przygotowaniem samego konspektu czy bibliografii oraz podaniem źródeł z których warto skorzystać - cena do uzgodnienia.

Re: POLSKI MATURA - pomoc i gotowce!!!
Autor: DAREK (IP zapamiętane)
Data: 10 mar 2005 - 14:44:22

mam temat "Obraz wsi polskiej w literaturze i sztuce" wybrałem okres młoda polska. mugłbyś mi pomóc.czekam na odpowiedż

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 26 gru 2017 - 10:53:32

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 26 gru 2017 - 10:53:41

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.