AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Prezent - co kupić?
Autor: nauczycielpl (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2019 - 21:54:01

Cześć, zastanawiam się co kupić na prezent dla chłopaka. Moje umiejętności plastyczne są słabe więc zastanawiam się nad jakiś portretem na zamówienie.

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2019-08-22 22:04 przez nauczycielpl.

Re: Prezent - co kupić?
Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 31 sie 2019 - 12:41:44

A ja swojemu chłopakowi ostatnio dałam w prezencie vouher na zabieg podniesienia powiek w klinice u doktor Grzesiak [klinikagrzesiak.pl] Przyznam, że miałam mieszane odczucia na początku, poniewaz wiem że jest to jego spory kompleks... Jednak okazało się, że prezent był jak strzał w 10!

Autor: tomaszgawronski81 (IP zapamiętane)
Data: 02 wrz 2019 - 17:31:25

Autor: OkiDoki3+ (IP zapamiętane)
Data: 08 wrz 2019 - 07:27:51

Polecam kupić coś bardziej przyziemnego i normalnego. Mój facet obraziłby się jakbym dała mu w prezencie voucher na zabieg. Uważam że to dobre dla kobiety ale nie dla faceta. Bardziej byłabym skłonna by kupić choćby Trampki męskie . Niby to taki zwykły prezent ale powinien spodobać się chłopakowi. Zawsze dla pewności niech on sam wybierze sobie model a Ty po prostu zamów

Autor: dariolaw (IP zapamiętane)
Data: 20 wrz 2019 - 14:19:24

ja kupiłam ostatnio zegarek, inspirowałam sie kolekcjami ze strony [zegarkiimoda.pl] bo maja wszystko wartościowe zebrane w jednym punkcie, a także podpowiadają jakie dobrac dla kogo i do czego smiling smiley

Autor: arianapham (IP zapamiętane)
Data: 07 paź 2019 - 05:18:22

To był dobrze skonstruowany post happy wheels Doceniam cię za wybranie tutaj unikalnego stylu pisania.

Autor: Profesor Severus Snape (IP zapamiętane)
Data: 15 paź 2019 - 13:07:42

Zegarek to faktycznie fajna rzecz, mogąca jak najbardziej sprawdzić się w przypadku różnych okazji. Gdybyście potrzebowali czegoś naprawdę interesującego, to na http://andreahurt.pl/ na pewno coś ciekawego znajdziecie.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.