AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
łóżko dla dziecka
Autor: sera33 (IP zapamiętane)
Data: 07 cze 2019 - 13:11:33

Zastanawiam się nad kupnem przenośne łóżeczko dla niemowlaka. Ktoś może mi doradzić czy opłaca inwestować w tego typu łóżeczko czy nie lepiej dołożyć i kupić normalny wózek? Znalazłem tego typu łóżeczka na stronie : https://mia-u.pl/c/24/nasze-produkty.htm

Re: łóżko dla dziecka
Autor: sosimply (IP zapamiętane)
Data: 07 cze 2019 - 15:27:48

Ja również ostatnio tego szukałam. Myślę, że jak kupować to ocś porządnego

Re: łóżko dla dziecka
Autor: elabarbara (IP zapamiętane)
Data: 12 cze 2019 - 11:41:55

O dobrze wiedzieć, gdzie szukać łóżka. Ja szukam wózka 3w1 i szczerze duży wybór, aż mam mętlik w głowie. Póki co szukam też na ceneo https://www.ceneo.pl/Wozki_dzieciece_i_akcesoria/p:Bexa.htm znalazłam kilka które mi wpadły w oko i akcesoria też, ale mam dylemat które akcesoria bardziej się przydadzą a które tak na prawdę są zbędne. Może któraś mama ma doświadczenie i poradzi ?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-06-12 11:42 przez elabarbara.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.