AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
kurs językowy
Autor: sepola1 (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2019 - 12:46:18

Zastanawiam się nad kurs francuskiego łódź? Czy ktoś z Was uczestniczył?

Re: kurs językowy
Autor: Mirek333332 (IP zapamiętane)
Data: 19 maj 2019 - 09:40:35

Sam ostatnio zastanawiam się nad kursem językowym.Dobrze wiem że to nie jest takie łatwe.

Autor: nikowski (IP zapamiętane)
Data: 20 maj 2019 - 09:28:04

Moim zdaniem najlepszą szkołą językową w Łodzi jest szkoła Berlitz. Co prawda ja uczę się u nich hiszpańskiego, ale moja koleżanka chodzi do nich na kurs francuskiego i również sobie chwali.

Autor: adam443 (IP zapamiętane)
Data: 21 maj 2019 - 10:25:31

Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z was zagląda na stronę internetową [www.cotojest.net] . Na tej stronie internetowej naprawdę jest bardzo dużo ciekawych informacji dla każdego człowieka.Takie jest moje zdanie.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.