AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jaka dobra reklama?
Autor: rafaella3 (IP zapamiętane)
Data: 27 gru 2017 - 14:01:03

W planach mam otwarcie własnego biznesu stąd planuję już reklamę. Myślę o stworzeniu stoiska z pomocą http://www.adsystem.pl/roll-up/ oraz plakaty w centrach handlowych. Co jeszcze prócz tego mogę zorganizować?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-01-05 20:48 przez rafaella3.

Re: Jaka dobra reklama?
Autor: uczen_grzesio (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2017 - 10:01:54

Sprawdź sobie firmę [www.blho.pl], oni zajmują się takimi rzeczami. Możesz okleić samochód, przygotować stronę internetową lub jeśli już ją masz skupić się na poprawie jej widoczności. W razie czego pisz na priv.

Autor: Grig (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2017 - 10:47:43

Ja korzystałem z usług agencja reklamowa gdynia i byłem/jestem bardzo zadowolony

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 13 sty 2018 - 12:39:52

Myślę, że jest wiele dobrych sposób na zareklamowanie swojej firmy. Możesz chociaż na facebooka dodać gdzie nie gdzie swój link do strony. Jak to zrobić zobacz tutaj [www.fasingenergia.pl] to naprawdę przydatny poradnik.

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 15 sty 2018 - 11:12:26

A rozważaliście zastosowanie aromamarketingu? To rozwiązanie, które może pomóc Wam wykreować pożądany przez Was wizerunek Waszej marki. Dobrze jest to opisane w [aromaemka.pl] Na podstawie tych informacji będziecie w stanie zdecydować, czy kompozycje Aromaemka też Wam pomogą umocnić markę w oczach klientów.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.