AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
IdĄ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
porada prawna
Autor: natka269705 (IP zapamiętane)
Data: 26 gru 2017 - 01:47:18

Witam

Zna ktoś może jakaś zaufaną firmę która świadczy usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań?Porad prawnych?Będę wdzięczny za odp.Może być też strona www.

pozdrawiam

Re: porada prawna
Autor: uczen_grzesio (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2017 - 10:08:21

Ja osobiście korzystałem z usług [www.adwokatprozogo.pl] mój problem nie był specjalnie złożony, ale o podejściu i trosce o klienta mogę zaświadczyć, iż jest na najwyższym poziomie.

Autor: SpecjalistaInv (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2017 - 10:50:20

ja poloecam kancelaria adwokacka Płock fachowe porady prawne, sam korzystałem i miałem podobny problem bo firma nie chciała mi wypłacić odszkodowania, ale po konsultacjach prawniczych udało mi się i pieniądze dostałem

Autor: Grig (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2017 - 10:55:22

Specjaliście w dziedzinie odszkodowań - odkup odszkodowania

Autor: mart_dyskutantka (IP zapamiętane)
Data: 21 lut 2018 - 11:56:38

Ja miałam styczność z adwokatem w Bielsku, z panem Mateuszem Szymkowiakiem, super człowiek, działa w Bielsku i Katowicach, u mnie akurat chodziło o rozwód

adwokat bielsko
prawnik bielsko
adwokat rozwód bielsko
kancelaria adwokacka bielsko
pomoc prawna bielsko

Autor: Cocosox (IP zapamiętane)
Data: 22 lut 2018 - 23:08:18

A czy kojarzycie może jakiegoś adwokata zajmującego się nieruchomościami? Ostatnio znalazłem http://e-kgn.pl/ jednak chciałbym najpierw zapytać o ich opinię, czy ktoś z Was miał może z nimi styczność i może się wypowiedzieć na ich temat ? Byłbym bardzo wdzięczny i z góry dziękuję za odpowiedzi

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2018-02-22 23:09 przez Cocosox.

Autor: queenisa (IP zapamiętane)
Data: 15 kwi 2018 - 18:45:54

Autor: melvina (IP zapamiętane)
Data: 15 kwi 2018 - 19:12:08

Autor: rosse (IP zapamiętane)
Data: 15 kwi 2018 - 19:48:26

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 02 maj 2018 - 08:26:11

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.