AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Remont łazienki - od czego zacząć?
Autor: Maagda14 (IP zapamiętane)
Data: 01 wrz 2017 - 13:39:20

Hej,

wraz z nowym rokiem szkolnym nadszedł czas na zmiany smiling smiley Chce zrobić kompleksowy remont łazienki, absolutnie od podstaw. Do wymiany mam rury, instalacje elektryczną, kaflę wiadomo do tego trzeba doliczyć armaturę łazienkową, kabinę oraz meble łazienkowe. W styczniu spodziewamy się dziecka i tutaj pojawia się problem, co będzie lepsze pod kątem dziecka kabina czy wanna? Proszę o jakieś rady z doświadczenia.

Osobiście jestem zwolenniczką wanien, upatrzyłam sobie fajny model w sklepie www.lazienkiabc.pl ale jak będzie trzeba zmienię decyzję dla dobra dziecka.

Re: Remont łazienki - od czego zacząć?
Autor: Maylena (IP zapamiętane)
Data: 13 wrz 2017 - 09:03:23

Ja zacząłem od wymiany szyb. Najwięcej tym było pracy. Na szczęście tutaj docięli mi szyby z pleksi na wymiar więc nie musiałem się już męczyć z tym.

Re: Remont łazienki - od czego zacząć?
Autor: Jannik21 (IP zapamiętane)
Data: 24 wrz 2017 - 18:59:38

Jak dla mnie to nie ma dobrej łazienki bez porządnych mebli. Ostatnim krzykiem mody są piękne meble Oristo, jak wspaniale się prezentują można zobaczyć sobie tutaj [strefalazienek.pl] - nie trzeba nic więcej mówić smiling smiley Jeżeli remont łazienki, to tylko w takim kierunku! Dołożyć do tego jakiś fajny kolor na ściany i piękna łazienka jak w banku smiling smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.