AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Domy
Autor: fiona45 (IP zapamiętane)
Data: 25 cze 2017 - 13:12:41

Jakie domy najczęściej budujecie? Co się sprawdza? Wiele ciekawych takich domów widziałam jako domy ekologiczne na: [ecoreadyhouse.pl] . Z tego co przeczytałam to takie domu sprawdzają się bardzo dobrze, a wy jakie zdanie macie na ich temat?

Re: Domy
Autor: tomaszek2 (IP zapamiętane)
Data: 29 cze 2017 - 13:35:53

Tak, ja buduję tak jeden co najmniej na miesiąc. Nie więcej niż 400 tysięcy złotych, bo więcej mnie nie stać : / .
A tak serio. Dla większości z nas budowa domu to inwestycja na całe życie. Warto starannie podejść do wyboru projektu domu. Jeśli potrzebujecie czegoś fajnego w tej materii to zachęcam do zajrzenia na stronę dominanta projekty . Mają tylko na prawdę starannie dopracowane gotowe projekty.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-06-29 13:37 przez tomaszek2.

Autor: marysia12 (IP zapamiętane)
Data: 29 cze 2017 - 17:17:51

A ja jestem fanką mieszkań smiling smiley

Autor: oska45r (IP zapamiętane)
Data: 01 lip 2017 - 13:18:36

Ciekawe opcje daliście na budowę domu. Jeśli już mowa o domach to mogę wam zaproponować sterowniki do bram rewelacyjna opcja na nowoczesne sterowniki, wysokiej jakości - warto zapoznać się z ich ofertę stoi na wysokim poziomie. Polecam każdemu, bardzo sprawdzona i rzetelna firma na rynku w Polsce w zakresie sterowników do bram.

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 12 lip 2017 - 16:31:55

Zerknij na osiedle domków Azaliowe pod Poznaniem [azaliowe.pl] - idealny projekt w cenie mieszkania w centrum. Może przemyśl, czy nie warto pójść na łatwiznę i kupić takie dom bez kłopotów i straty czasu na papierkowe formalności przy budowie domu od zera we własnym zakresie?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-07-12 16:34 przez viki397.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 24 sie 2017 - 13:05:57

Dobra firma budowlana- to chyba najważniejsze. Warto zatrudnić jedną, która się wszystkim zajmie. Na Podkarpaciu działa firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem- FACHMAN z Mielca (mają również oddziały w Rzeszowie i Dębicy). Godni polecenia, wybudują i wykończą Twój dom pod klucz. To bardzo wygodna opcja.

Autor: hause (IP zapamiętane)
Data: 06 wrz 2017 - 10:53:06

Fajną opcją są na pewno domy pasywne. Co prawda wymagają one nieco innego podejścia pod względem ogrzewania, ale wszystko jest do przeskoczenia, zwłaszcza kiedy stawką jest przyjemne, tanie a przede wszystkim własne lokum. Oczywiście duży zależy od wykonawcy, dlatego mogę z pełną pewnością polecić firmę, która na co dzień zajmuje się takim tematem, jak domy pasywne: [www.ibudhaus.pl]

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.