AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Szkolenia podczas prowadzenia firmy
Autor: lucyna89 (IP zapamiętane)
Data: 05 kwi 2017 - 11:12:03

Czy podczas prowadzenia firmy, uczestniczycie w szkoleniach różnego typu? Ostatnio widziałam ciekawą propozycję na: [szkoleniadlakobiet.com] . Takie szkolenia raczej są fajne dla rozwoju siebie i swojej firmy.

Re: Szkolenia podczas prowadzenia firmy
Autor: luizza311 (IP zapamiętane)
Data: 05 kwi 2017 - 17:28:53

Niezłe szkolenia, według mnie większość firm powinna u siebie tak przeszkolić pracowników.

projekty domów na wąską działkę

Autor: mensja (IP zapamiętane)
Data: 13 kwi 2017 - 13:06:05

szkolenia bardzo wazne. przeszkolona ekipa to podsawa

Autor: hukikuki (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2017 - 15:54:48

Wykwalifikowani pracownicy i ci, którzy ciągle się doszkalają są dla firmy bardzo cenni. U mnie w firmie działają programy edukacyjne dla pracowników, z których można korzystać i poszerzać swoje umiejętności. Organizuje je ta firma: [www.motivationdirect.pl] i uważam, że są naprawdę skuteczne. Dobrze, że firma inwestuje w swoich ludzi.

Autor: Adamila021 (IP zapamiętane)
Data: 25 kwi 2017 - 16:13:30

Jeżeli chcecie postawić na rozwój firmy to oprócz szkoleń zainteresujcie się nowoczesnym oprogramowaniem dla swojego biznesu. Dzięki rozwiązaniom IT można znacznie usprawnić pracę w firmie i poprawić jej wizerunek. Polecam w tym temacie firme http://sidgroup.pl/ , zajmującą się wdrażaniem różnych systemów. Ich doradcy na pewno świetnie wam pomogą wybrać najlepsze rozwiązania dla was.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-04-25 16:14 przez Adamila021.

Autor: Anna_34 (IP zapamiętane)
Data: 04 maj 2017 - 09:53:50

A czy ktoś z Was korzystał z platformy e-learningowej Edito E-learning? Zastanawiam się nad jej wdrożeniem, przekonuje mnie budowa platformy, są tam m.in. takie moduły jak e-szkolenia, e-testy, wiadomości, raporty, ankiety, co o tym sądzicie? Tutaj tak skrótowo to opisano - [elearningideo.yolasite.com] Z góry dziękuję za pomoc winking smiley

Autor: Paszczak19 (IP zapamiętane)
Data: 04 maj 2017 - 09:56:15

U nas na szkoleniu polecali stronę microsoftdlabiznesu.pl, na której piszą sporo na temat działalności oraz innych aktualności z rynku. Polecam i ja smiling smiley

Autor: Malpeczko (IP zapamiętane)
Data: 05 maj 2017 - 15:08:12

U mojego męża w pracy szef zatrudnia firmę zewnętrzną [www.tmf-group.com], która ogarnia sprawy sekretariatu czy księgowości. A ich, zwykłych pracowników jest tam zaledwie garsteczka. Więc jeśli chodzi o takie szkolenia to raczej zostaje tylko przy BHP. Choć nie, raz się tak zdarzyło, że mój mąż miał szkolenie. Firma wprowadzała jakieś nowe oprogramowanie i wszyscy pracownicy, a dużo ich nie ma, mieli dzień szkolenia. A ta firma co załatwia im całą papierkową robotę ma szkolenia w obrębie swoich struktur. O dziwo taki podział naprawdę się sprawdza i przynosi efekty. Jest to dość ciekawe rozwiązanie aby na takie stanowiska nie zatrudniać osób a firmę zewnętrzną. Ale mój mąż mówi, że widzi dużo pozytywnych aspektów tego. Na przykład znają oni prawo i funkcjonowanie firm za granicą. Bardzo to im pomaga w &#8222;podbijaniu&#8221; rynku międzynarodowego. I choć nie jest to duża firma to widać duży rozwój i już szykuje się powiększenie działalności i ilości pracowników.

Autor: rirka (IP zapamiętane)
Data: 03 cze 2017 - 17:53:36

Aby umieć odpowiednio zarządzać, konieczne są szkolenia, bez dwóch zdań. Bardzo często polecany jest coaching talentów http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ , ponieważ dzięki niemu menadżerowie uczą się używać mocnych stron, zarówno swoich, jak i pracowników, w kontekście zarządzania i przywództwa

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 27 cze 2017 - 12:09:07

Warto inwestować swój czas i pieniądze w szkolenia i kursy zawodowe. Mogą zawsze się przydać. Czytałam ostatnio o takim rozwiązaniu jak kursy kadry i płace warszawa. Myślę, że warto poczytać - taki kurs może przydać się nie tylko na stanowisku księgowej.

Autor: moore23 (IP zapamiętane)
Data: 12 lip 2017 - 13:54:58

Szkolenia są bardzo ważne, dlatego warto w nie inwestować zarówno jeśli prowadzimy jednoosobową działalność, jak i wtedy kiedy prowadzimy większą firmę. Wyszkoleni pracownicy przekładają się na znacznie wyższą jakość świadczonych usług. Ja bardzo lubię e-learning. Daje wiele możliwości i pozwala ograniczyć koszty przeprowadzanych szkoleń. Bardziej szczegółowo o zaletach nauczania na odległość można przeczytać tutaj: [www.elearning.ideo.pl]

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 16 sie 2017 - 09:03:57

A dream is to a man what wings are to a bird. Shoes Outlet With a dream in the deep heart's core, a man is spontaneously driven to hitch his wagon to a star. A dream is an inexhaustible source of energy that keeps our enthusiasm burning,Nike Air Jordan and kindles our desire to enhance our spiritual cultivation, refine our character, and upgrade our quality of life. A life without a dream is like a bird with broken wings, confined to a cage and oblivious of what lies beyond the range of its vision. Adidas Shoes Outlet On the contrary, a man with a dream is like a warrior armed with ambition, foresight and gallantry, daring to step into an unknown domain to make a journey of adventure. It is dream that adds fullness Light Up Shoes , variety, and spice to our life and makes it worth living.I have a dream. It is a dream that is deeply rooted in human nature. Nike Air Max Womens I dream that one day people of all origins can live in harmony and peace without being discriminated against or persecuted. The bounty of the earth can be shared by every single human being. Mutual respect will guarantee the existence and continuation of the diversity of customs and cultures. Love, sympathy, Nike Free Kids and cooperation will alleviate the sufferings and disasters inflicted upon our fellow men. Respect for basic human rights will put an end to social injustices and evils Nike Lunar Mens. When my dream comes true, all men will be truly equal and happy. Nike Air Shox MensSun always rises in the place where there has a dream; moon always becomes more beatiful where there has a dream Cheapeest Light Up Shoes For Womens. Dream is a forever smile, something we should go in for in our lives Nike Air Max 2017, something that will make your soul pure.

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 13 wrz 2017 - 17:46:45

Jeżeli chodzi o dobre szkolenia to zdecydowanie warto wyrobić sobie kurs medytacji. Dlaczego? Ponieważ pozwoli to nam poznać siebie samych, zrozumieć podstawy naszej świadomości, nauczymy się uważności i współgrania ze swoim ciałem. Wpadłam ostatnio w tym zakresie na rob nairn i zdecydowanie jestem na tak. Planuje bliżej poznać tą ofertę, bo uważam że warto skorzystać z takiego kursu.

Autor: Maylena (IP zapamiętane)
Data: 29 wrz 2017 - 08:26:01

Ja wybrałam szkolenia po przez firmę bnt-sigma (te tutaj https://www.bnt-sigma.pl/Spojnosc-pomiarowa-swiadectwa-wzorcowania). Z tego co się orientowałam to mieli najlepsze recenzje.

Autor: katpio123 (IP zapamiętane)
Data: 25 paź 2017 - 12:34:18

Ja prowadząc swoją firmę bardzo często chodzę na szkolenia aby się ciągle doskonalić bo bez tego nie odniesie się sukcesu. Na sam początek to poleciła bym Wam takie szkolenie z rozwoju osobistego [www.szkolatrenerow-ster.pl] bo ono właśnie pokaże Wam jak wykorzystać w pełni wszystkie swoje mocne strony. Ja sama od tego zaczynałam i naprawdę wiele ono wniosło w moim życiu zawodowym smiling smiley

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 02 lis 2017 - 09:40:50

Faktycznie, takie szkolenia mogą się bardzo przydać, jednak podstawą zawsze będą odpowiednie narzędzia, na których będziecie pracować. W przypadku prowadzenia floty bardzo przydatne będzie oprogramowanie [telematics.tomtom.com] To pozwoli Wam na odpowiednie zarządzenie pojazdami i minimalizację zbędnych kosztów.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.