AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Internetowy kantor.
Autor: stylo (IP zapamiętane)
Data: 12 mar 2015 - 11:52:33

Witam!
Chciałbym polecić jeden z najbardziej popularnych kantorów na rynku czyli [www.kantor.pl]
Możecie śmiało wymieniać walutę- jest bardzo bezpieczny a w dodatku ma bardzo dobre kursy dolara euro czy funta. Zwłaszcza euro skusiło mnie do skorzystania z tego kantoru.
W każdym bądź razie zachęcam do korzystania z wymiany walut online bo kantory stacjonarne to straszne zdzierstwo, wiem co mówię bo w Katowicach w niejednym kantorze wymieniałem walutę i to jest przepaść jeżeli chodzi o kantory stacjonarne a internetowe. Zresztą w innych miastach nie jest lepiej, w Krakowie też jest tragedia jeśli chodzi o kantory stacjonarne.

Re: Internetowy kantor.
Autor: Koparek (IP zapamiętane)
Data: 19 maj 2015 - 14:43:40

Nie wierzę w moc kantorów internetowych. Dla mnie to jest jedna wielka ściema. Lepiej jest jednak skorzystać z takich normalnych stacjonarnych kantorów bo ceny są trochę tańsze i zawsze przy wymianie większej liczby można się też ponegocjować i nie trzeba się trzymać sztywno jednej ceny.

Autor: paltime (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2015 - 21:17:02

Mnie internetowe oszczędzają czas, poza tym przy większej kwocie czuje się jednak bezpieczniej operując na kontach bankowych niż gotówką. Kurs też jest zawsze lepszy w internetowych niż stacjonarnych bo mają większe obroty więc nie uznaje tego argumentu. Oczywiście korzystam ze stacjonarnej placówki przed wyjazdem na wakacje bo potrzebuje gotówki w portfelu a nie na koncie, ale poza tym wymieniam w internecie.

Nikogo nie namawiam do używania czegokolwiek, ale jeśli masz ochotę dowiedzieć się wiecej w temacie polecam poczytać opinie w serwisie [jakikantor.pl]

Pozdrawiam

Autor: rumon (IP zapamiętane)
Data: 06 sie 2015 - 18:57:17

Może i takie kantory oszczędzają czasu ale nie mam w zwyczaju korzystania z nich. Wolę pójść normalnie do stacjonarnego punktu i tam wymienić odpowiednio na taką walutę, na którą będę chciał. Nie mam zaufania do tego typu rzeczy. On-line można bardzo dużo stracić.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 14 sty 2016 - 10:25:38

Po co decydować się na jeden kantor, jeśli można danego dnia wybrać ten, który ma najlepszy kurs? smiling smiley Zajrzyjcie na [www.waluty360.pl] - bardzo fajną porównywarkę kantorów, która zawsze pokazuje tylko najkorzystniejsze kursy smiling smiley

Autor: Andżelina40 (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2016 - 09:31:01

Ja najczęściej korzystam z tego: [ergokantor.pl]
Mają tam bardzo atrakcyjne kursy i brak jakichkolwiek opłat za przewalutowanie. Do tego trwa to o wiele krócej niż w innych kantorach, bo nie czeka się na kurs.
Oczywiście to, kiedy dostanie się pieniądze na konto zależy od banku, bo tu jak wiemy są często rozbieżności.
W każdym razie moim zdaniem jest to nadal najlepszy sposób na to, żeby wymienić obcą walutę i nie stracić.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2016 - 18:16:29

A ja wolę walutomat. Zresztą, sami zobaczcie jakie mają kursy walut: [www.walutomat.pl]. Jak ktoś ma chociaż trochę pojęcia na ten temat, to od razu widzi, że to co oferują banki, w porównaniu z tym, jest zazwyczaj średnio opłacalne. Nie wspominając o stacjonarnych kantorach...

Autor: Balak (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2017 - 20:24:37

Kantory walutowe to wielkie ułatwienie w transakcjach, zastanawia mnie kto w ogóle korzysta jeszcze z tradycyjnych kantorów, które zwykle maja wyższe ceny.

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 02 maj 2018 - 14:12:46

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.