AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Wakacje 2015
Autor: Lili Vanilia (IP zapamiętane)
Data: 04 lut 2015 - 21:45:27

Zapraszamy na wakacje 2015 - polskie morze, Poddąbie k/Ustki [www.poddabie.biz.pl] lub Dębina k?Rowów [www.poddabie-debina.pl]. Komfortowe warunki, przystępne ceny !!!
Zapraqszamy.

Re: Wakacje 2015
Autor: fd1337 (IP zapamiętane)
Data: 06 mar 2015 - 02:35:37

Nam już się znudziły Polskie miejsca wakacyjne, w ubiegłym roku wybraliśmy się na wakacje do Grecji było na prawdę super. Teraz planujemy rejs promem do Szwecji, dzieci męczą żeby płynąć do Legolandu [www.stenaline.pl] . Naoglądaliśmy się tych zdjęć promu już trudno się doczekać smiling smiley

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-03-06 02:36 przez fd1337.

Autor: jolka112 (IP zapamiętane)
Data: 23 mar 2015 - 18:30:11

Ja tam uwielbiam polskie morze. W tym roku tez się tam wybieram z całą rodzinką. Dokładnie do Łeby.Piasek, plaża, wydmy coś pięknego Polecam.

Autor: studentt (IP zapamiętane)
Data: 25 mar 2015 - 10:05:48

Jedno nie wyklucza drugiego. Ja uwielbiam zarówno podróżowanie po Polsce, jak i zwiedzania różnych miejsc za granicami naszego kraju. W roku chyba zdecyduje się na wakacje w kraju, a za rok wyjazd za granicę, ale to wszystko będzie uzależnione od możliwości finansowych.

Autor: karatekaxyz (IP zapamiętane)
Data: 20 kwi 2015 - 10:41:42

Ja nad polskim morzem byłem w zeszłym roku. W tym roku wybieram się w góry. Najprawdopodobniej do Szklarskiej Poręby. Trzeba sobie urozmaicać wakacje. Raz nad morze, potem w góry, a kolejnym razem na Mazury smiling smiley Cenowo to zawsze podobnie wychodzi, a baza noclegowa jest w Polsce dosyć dobra.

Autor: marcinwroblewski (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2015 - 08:20:57

Witam,
ja wybieram się do Gdyni w te wakacje. Już udało mi się zarezerwować kwatery w Willi Bryza [www.willa-bryza.pl]. Do dyspozycji będę miał saunę, jacuzzi, masaże. Już nie mogę się doczekać.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-04-23 08:26 przez marcinwroblewski.

Autor: TumiDAJ (IP zapamiętane)
Data: 27 kwi 2015 - 16:52:59

Byłem w Gdyni jest bardzo dobrze. Najlepsza miejscowość z trójmiasta. Lepszej nie ma, ludzie mówią - to Gdańsk jest najlepszy bo tam jest stadion i lotnisko ale nie wierzcie we wszystko co ludzie powiedzą. Lepsza jest Gdynia, wiem bo byłem i teraz na majówkę też się wybieram razem z moją dziewczyną i chcemy miło spędzić czas.

Autor: alutka888 (IP zapamiętane)
Data: 14 maj 2015 - 09:40:01

Niestety wczasy nad polskim morzem nie wyglądają tak kolorowo ze względu na ceny i adekwatne do tego warunki. W zeszłym roku byłam na Cyprze, woda przeźroczysta, czyściutko, cudownie smiling smiley

Autor: Potata (IP zapamiętane)
Data: 01 lip 2016 - 16:09:49

Pochwalcie się co w tym roku planujecie na wakacje ciekawego robić. Mnie się marzy wyprawa piesza po Chorwacji. Który z plecaków [www.e-horyzont.pl] na taką wyprawę pieszą polecacie?

Autor: RafalM11 (IP zapamiętane)
Data: 01 kwi 2019 - 13:06:43

Wiem, że to wakacje 2015, ale skoro ktoś odswieżył to podsyłam kilka cikeawych pomysłów o tym gdzie można się wybrać na wakacje : [hotel212.pl]
Bardzo dużo ciekawych miejsc.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.