AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Polecam herbaty owocowe
Autor: fd1337 (IP zapamiętane)
Data: 29 sty 2015 - 00:04:23

Witam,

polecam herbaty owocowe [bifix.pl]
Od kilku miesięcy mam możliwość testowania wszystkich smaków i na prawdę są genialne. Jeżeli jesteś smakoszem herbat, zacznij od herbaty zimowej z cynamonem!

Re: Polecam herbaty owocowe
Autor: PatBateman (IP zapamiętane)
Data: 04 lut 2015 - 18:17:58

Dzięki, może skosztuję, ale to chyba nie strona na reklamowanie własnej firmy. Tak mi się przynajmniej wydaje, że ten www jest do czego innego.

Autor: raszuuuff (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2015 - 18:47:49

Super. Ja również uwielbiam herbaty owocowe. Na pewno wypróbuje.A jak juz przetestuje to polecajcie dalej będziemy pić. Ja polecam herbatki vitax. Są smaczne i zdrowe. Jest wiele rodzajów owoców do wypróbowania.

Autor: pawianomariano (IP zapamiętane)
Data: 05 maj 2015 - 13:03:07

Z pierwszej strony próbowałem i żadna herbata mi nie smakowała wszystkie były słabe a ja znam lepsze i mocniejsze. winking smiley Lubię herbatki owocowe ale te tutaj co mi ktoś poleca to niestety są bardzo kiepskie i po ich spróbowaniu nie wiedziałem czy piję jakąś kawkę czy ja to piję herbatkę owocową. Zdecydowanie jest to taka mocna ściema i jeśli ktoś coś poleca w pierwszym poście to kłamie grinning smiley

Autor: basia.roniszek (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2015 - 15:14:33

Polecam herbaty firmy Twinings. Nie są niestety dostępne w Polsce (angielska marka) ale na parwdę warto zamówić chociażby przez interent. Bardzo intensywny smak, bez goryczy, nie sztuczny - najlepsze owocowe herbaty jakie piłam!

Ponad to w Lidlu dostępne są bardzo smaczne owocowe herbatki w torebkach piramidkach, kosztują ok. 3,50zł a smakiem dzielnie rowównują tym liptonowym.

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 02 maj 2018 - 14:16:33

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.