AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
kupno drukarki
Autor: THESYLWIA1610 (IP zapamiętane)
Data: 27 sty 2015 - 19:34:45

...

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-02-09 11:39 przez THESYLWIA1610.

Re: kupno drukarki
Autor: THESYLWIA1610 (IP zapamiętane)
Data: 27 sty 2015 - 19:37:04

Witam ... W najbliższym czasie myślę o poszerzeniu swojej działalności, planuje zakup drukarki do kart identyfikacyjnych plastykowych, jest masę urządzeń do produkcji tych kart i nie wiem na jaką się zdecydować. na początek to będą pewnie małe nakłady ale później możne rozkręci się interes. Widziałem na jednej z stron drukarkę w formacie a3 z możliwością druku takich kart nie bardzo wiem co wybrać. Co jest bardziej opłacalne. Na jakiej drukarce wydrukuje taniej. Jeżeli macie jakieś doświadczenie to proszę o radę

Autor: ExtraShae88 (IP zapamiętane)
Data: 28 sty 2015 - 00:30:09

jeśli dopiero rozkręcasz firmę to może zobacz ceny usług firm które świadczą usługi drukowania takich kart może to bardziej będzie opłacalne. jeśli koszt będzie porównywalny to chyba wybór A3 będzie najlepszy bo sporo kart zmieści się na jednym wydruku

Autor: INTERBRENT2957 (IP zapamiętane)
Data: 28 sty 2015 - 17:45:26

Widziałem taką drukarkę u mojego znajomego w firmie. Pomógł mi nawet i wydrukował identyfikator, który potrzebowałem na konferencję. Z ciekawości zapytałem ile takie cudo kosztuje i okazało się, że około 25 tysięcy złotych. Więc to całkiem sporo, szczególnie dla kogoś, kto dopiero rozpoczyna działalność. Chociaż teraz pewnie są i tańsze modele, bo to co on kupił, to było dobre 10 lat temu

Autor: Azucena2721 (IP zapamiętane)
Data: 28 sty 2015 - 23:31:41

INTERBRENT2957 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Widziałem taką drukarkę u mojego znajomego w
> firmie. Pomógł mi nawet i wydrukował
> identyfikator, który potrzebowałem na konferencję.
> Z ciekawości zapytałem ile takie cudo kosztuje i
> okazało się, że około 25 tysięcy złotych. Więc to
> całkiem sporo, szczególnie dla kogoś, kto dopiero
> rozpoczyna działalność. Chociaż teraz pewnie są i
> tańsze modele, bo to co on kupił, to było dobre 10
> lat temu

droga zabawka. faktycznie na początku działalności lepiej przemyśleć sprawę bo te pieniądze będą długo się zwracały. pytanie jeszcze czy to ma być sam identyfikator czy kodowany do blokady drzwi bo takie karty to kolejne koszty i kolejne niezbędne urządzenie

Autor: EXTRATAWNYA1192 (IP zapamiętane)
Data: 30 sty 2015 - 22:04:13

Nie wiem, czy początek działalności firmy to czas na taki wydatek. Myślę, że są poważniejsze wydatki niż drukarka do kart. Drukowanie zawsze możesz komuś zlecić, a nie jest to przecież wielka korporacja, w której codziennie będziesz kogoś zatrudniał i zwalniał. Chyba, że czegoś nie zrozumiałem i Ty chcesz zarabiać na drukowaniu kart innym firmom...

Autor: iMargert2259 (IP zapamiętane)
Data: 31 sty 2015 - 17:34:36

rozważenie za i przeciw kupna takiej drukarki to czysta matematyka. zależy na jaką skale chcesz poszerzyć działalność i czy będą to kadry tylko dla twoich pracowników czy chcesz np podpisać umowy z innymi firmami że będziesz dla nich drukował takie karty. oszacuj spodziewane dochody i tyle. teraz takie drukarki możesz kupić już za 3-4 tysiące. Skontaktuj się np z polskim producentem Zebra http://zebra-info.pl/. Na allegro widziałem dużo drukarek właśnie tej firmy w "ludzkiej" cenie.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-02-09 11:46 przez iMargert2259.

Autor: ECOLEIGH95 (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2015 - 10:08:25

Tak zgadzam się w tym absolutnie. Jeśli miałbyś dopłacać do swojego interesu to by Ci się to po prostu nie opłacało i musiałbyś zdecydowanie zrezygnować z zakupu tej drukarki. Jednak jeśli dopiero rozkręcasz swój biznes to po prostu najlepiej jeśli przejdziesz się do PUPU bo tam mają jakieś dofinansowania i zawsze służą nowym przedsiębiorcom

Autor: Prusnalka (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2015 - 13:40:36

Jakbym miał kupować jakąś drukarkę, by na niej zarabiać to tylko 3d [domlab.pl] . Przede wszystkim dlatego że to jest podpada ona pod technologie innowacyjne co może pomóc w uzyskaniu dotacji, no i pewnie dlatego że są nie ograniczone możliwości zastosowania. Od figurek z czekolady, po figurki z cementu. Co kto chce ....

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 21 maj 2015 - 15:40:51

Na pewno w każdym biurze oprócz takiej drukarki o której wspominasz potrzebna jest dobra oszczędna drukarka do druku dokumentów. Oszczędne są drukarki Epson z systemem ITS [www.epson.pl] warto poczytać o tym systemie, ponieważ to realne oszczędności w każdym biurze.

Autor: Merkury32 (IP zapamiętane)
Data: 02 sie 2016 - 12:55:09

Jak zakup drukarki to polecam z [http://www.copy24serwis.pl/] strona świetna

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 02 maj 2018 - 14:16:44

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.