AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Gdzie kupić ładne ławki do ogrodu?
Autor: DianaXOXO (IP zapamiętane)
Data: 17 lis 2014 - 09:51:47

Cześć, znacie może jakieś sklepy, gdzie można kupić ładne ławki do ogrodu, drewniane, z metalowymi podłokietnikami? Takie ładne, jak w stylowych ogrodach. Szukam ich dla siebie.

Re: Gdzie kupić ładne ławki do ogrodu?
Autor: Lelka (IP zapamiętane)
Data: 17 lis 2014 - 12:31:26

W marketach stacjonarnych nie masz nawet co szukać ponieważ sama ostatnio obeszłam kilka i wybór jest bardzo mały. Raczej nie dostanie się tam już mebli sezonowych.
Za to w sklepach internetowych masz bardzo duży wybór. O tutaj na przykład:
www.meble.ogrodowe.net/lawki jest obecnie promocja na niektóre modele ławek drewnianych tak więc możesz sobie zerknąć. A może akurat coś Ci się tam spodoba?
Ta jest piękna:
http://www.meble.ogrodowe.net/userFiles/shop/items/img/8968/lawka_ogrodowa_koronkowa_palisander-32723-s.jpeg

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 18 lis 2014 - 21:44:34

Teraz warto takie meble kupować, bo jest po sezonie i będą tańsze. W przypadku zakupów internetowych trzeba się też liczyć z dość wysokim kosztem za przesyłkę/kuriera.

Autor: micron (IP zapamiętane)
Data: 08 gru 2014 - 16:11:43

Też bałam się kupować mebli przez internet, ale zaryzykowałam i złożyłam zamówienie tutaj [www.biesiadne-meble.pl] i mogę ten sklep z czystym sumieniem polecić

Autor: PROMILLARD80 (IP zapamiętane)
Data: 17 gru 2014 - 16:43:55

Na stronach na allegro warto poszukać mebli ogrodowych. W sklepach stacjonarnych przeważnie taki sprzęt jest sprowadzany na zamówienie. Warto czasem zobaczyć w katalogu meble a później udać się do specjalnego punktu sprzedaży.

Autor: MrRadzim99 (IP zapamiętane)
Data: 24 gru 2014 - 10:04:03

Zgadzam się z tym co ktoś napisał w sklepach stacjonarnych można kupić takie ławki. Moim zdaniem dobrym takim większym sklepem jest oczywiście Castorama oraz Praktiker. Ja kupowałem moje w zeszłym sezonie letnim w Castoramie. Udało mi się trafić na promocję.

Autor: Superedie89 (IP zapamiętane)
Data: 29 gru 2014 - 15:08:58

Trzeba zaczekać najlepiej do sezonu wiosna/lato i można wyhaczyć wtedy w bardzo okazyjnej i promocyjnej cenie taką ławeczkę. Mi się udało i kupiłem w dobrej cenie w makro akurat było to w czerwcu. Kupiłem to z samej wystawy bo już więcej niestety nie było.

Autor: SzefJosefa94 (IP zapamiętane)
Data: 02 sty 2015 - 12:43:55

Ja potrzebowałem na urodziny właśnie taką ławeczkę. Z rodzicami pojechaliśmy do centrum handlowego od razu do Castoramy i tam jako, że była wiosna był bardzo duży wybór i tam coś kupiliśmy. Z tego względu polecam do takich zakupów jakąś Castoramę gdzie to można znaleźć.

Autor: EkoLindsey1092 (IP zapamiętane)
Data: 05 sty 2015 - 11:03:06

Ja popieram, że w centrach handlowych można czasem spotkać się z dobrą promocją i można sobie kupić ławkę bardzo dobrą. Jednak ja kupowałem właśnie na tej stronie meble ogrodowe co ktoś wyżej polecał. Duży jest tam wybór i ceny są dość tanie i nie jest drogo.

Autor: EXTRADONITA1172 (IP zapamiętane)
Data: 08 sty 2015 - 15:29:57

Najlepiej takie meble ogrodowe właśnie kupować w okresie letnim bo są ceny promocyjne. Ja znalazłem taki zestaw właśnie w praktikerze za całkiem rozsądną cenę. Doradzili mi tam jeszcze, która ławeczka jest najbardziej trwała i kupiłem. W tym roku znowu na lato to wszystko wyciągnę.

Autor: SZEFUTE2768 (IP zapamiętane)
Data: 15 sty 2015 - 10:59:15

Moi rodzice urządzali latem ogród w naszym nowym domu i z końcem sezonu letniego udało im się kupić takie ławki po bardzo promocyjnej cenie.

Autor: Lakishaeuro2862 (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2015 - 12:46:59

Tak po promocyjnej cenie ale właśnie gdzie? Było to w jakimś centrum handlowym? Bo widzę, że warto odwiedzić te miejsca i kupić tam coś w całkiem niskiej cenie a jakie porządne. Ktoś jeszcze kupował tam właśnie w tym Makro? To jest dobre? Minusem, że tam bo potrzebna jest na wejście do tego miejsca jakaś karta..

Autor: PatBateman (IP zapamiętane)
Data: 29 sty 2015 - 20:48:43

Dobre oferty możesz znaleźć tutaj: www.informacje.co.uk
, no ale to tylko w UK. Napisałem, bo sam zaglądam na tą stronę od czasu do czasu. Ludzie czasami za bezcen oddają zupełnie dobre meble.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-01-29 20:50 przez PatBateman.

Autor: ECOLEIGH95 (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2015 - 10:09:58

Już właśnie za miesiąc się zaczną te jakby promocję w tych wielkich marketach. Tutaj właśnie widzę, że po prostu dużo polecacie i do jakiegoś się wybiorę ha Tylko trochę słabo będzie z tym makro bo tam podobno nie wpuszczają każdego i trzeba mieć kartę. No ale zobaczę co da się zrobić bo po prostu jestem zainteresowany tanią ławką ogrodową

Autor: rozalkaa (IP zapamiętane)
Data: 10 lut 2015 - 16:53:48

Niestety to prawda w tym markecie makro trzeba mieć specjalną kartę klienta albo złotą albo zwykłą..Zawsze jednak można zapytać swojego znajomego czy on właśnie takowej nie posiada. Bo w tym markecie często się zdarzają jakieś takie w miarę rozsądne promocje z których faktycznie bardzo warto sobie skorzystać.

Autor: fanopla (IP zapamiętane)
Data: 27 lut 2015 - 12:57:28

No niestety karta złotego klienta jest faktycznie tam potrzebna. Jednak zawsze można przecież na necie popatrzeć co się święci i po prostu tam właśnie no nie wiem zamówić sobie : ) wiem, że trochę dziwny sposób może być ale po prostu tak jest zdecydowanie lepiej przecież heeh jeśli już się nie wie w jakim sklepie kupić to na aukcjach popatrzeć

Autor: Logus221 (IP zapamiętane)
Data: 05 mar 2015 - 07:54:09

Myślę, że Allegro będzie najlepszą opcją, tylko zwracać uwagę jakie komentarze ma sprzedawca.

Logopeda Warszawa

Autor: raszuuuff (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2015 - 18:53:42

Uważam, że wybór jest wszędzie duży. Wszytko zależy od jakości i ceny. Na pewno dostaniesz coś interesującego w sklepach stacjonarnych z akcesoriami tego typu. Dodatkowo allegro.Tam są przystępne ceny.

Autor: mirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 01 gru 2015 - 10:43:00

Może trochę odejdę od tematu ale przy okazji ogrodów chciałam Was spytać o trawnik. A konkretnie o to czy spotkaliście się z trawnikiem z rolki? Mamy do położenia w sumie mały kawałek (oczywiście nie teraz tylko na wiosnę) więc koszt nie byłby jakiś duży a efekt jest chyba od razu w przypadku takiego trawnika? Na razie mamy na oku trawę z grasslandfarms.pl ale może polecicie też coś innego?

Autor: Potata (IP zapamiętane)
Data: 22 lip 2016 - 10:54:27

Mam pytanie czy Wy palicie w swoich domach?
Zastanawiam się czy decydując się na takie nowe mieszkania na sprzedaż w markach- nie warto lepiej palić na balkonie. Mieszkania nowe tak ładnie pachną i mnie jest szkoda w nich tak smrodzić. Co Wy sądzicie?

Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.