AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Projekt Moja Firma w Mojej Gminie - trwa rekrutacja
Autor: viribus unitis (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2011 - 15:10:59

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO OSTATNIEGO CYKLU PROJEKTU
"Moja Firma w Mojej Gminie"!

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w projekcie "Moja Firma w Mojej Gminie". Szkolenie jest bezpłatne, wspófinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt kierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych z 5 województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego i ma na celu rozwijanie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych. Oparty jest o tzw. blended learning, w którym szkolenia e-learningowe wsparte są tradycyjnymi formami nauczania w postaci warsztatów i wykładów.
Do tej pory udział w projekcie wzięło ponad 6 tysięcy uczniów z 250 szkół z południowej Polski.

Zakładamy, iż współpraca w realizacji projektu przyniesie znaczne korzyści w postaci rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz pobudzenia aktywności przedsiębiorczej młodzieży z Państwa szkoły. To z kolei bezpośrednio przełoży się na poprawę ich sytuacji na rynku pracy. Uczniowie biorący udział w projekcie zdobędą wiedzę z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający jego udział w szkoleniu, szkoła zaś będzie mogła się pochwalić certyfikatem elektronicznym do zamieszczenia na jej stronie internetowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w projekcie, prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej www.mojafirmawmojejgminie.pl lub o kontakt telefoniczny pod numer: 32 209 17 01. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

*Informujemy, iż o udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja szkół zostanie zamknięta w momencie wyczerpania miejsc.

Re: Projekt Moja Firma w Mojej Gminie - trwa rekrutacja
Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 11:39:13

Autor: emmaverxn (IP zapamiętane)
Data: 12 lip 2018 - 08:24:26

Autor: MagicznyMarcin (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2018 - 11:25:23

Zna ktoś może firmę gdzie pracują doświadczeni rekruterzy? Poszukuje sprawdzonej agencji, ponieważ posiadam bardzo duże zlecenie do wykonania smiling smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.