AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jakie garnki do kuchni?
Autor: grubalinka22 (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2019 - 12:51:56

Słuchajcie, kompletuje właśnie przybory kuchenne do nowej kuchni i zastanawiam się nad tym jakie garnki będzie najlepiej kupić. Powiedzcie mi co sądzicie o tych [europ24.pl] ? Waszym zdaniem to będzie dobry zakup i warto się nimi zainteresować?

Re: Jakie garnki do kuchni?
Autor: lingarden (IP zapamiętane)
Data: 18 lip 2019 - 12:40:35

Zwracam uwagę przede wszystkim czy można je myć w zmywarce.

Autor: WiktorHendrix (IP zapamiętane)
Data: 19 lip 2019 - 12:09:30

Moim zdaniem to najlepsze garnki są po prostu tymi z Niemcy.Generalnie Niemcy mają lepsze produkty niż te, które są w Polsce.

Autor: Palermo (IP zapamiętane)
Data: 19 lip 2019 - 13:15:57

Ja posiadam płytę indukcyjną więc muszę mieć specjalne garnki.

Autor: Artur4438787 (IP zapamiętane)
Data: 23 lip 2019 - 14:22:08

Ostatnio kupiłem sobie garnki i jestem z nich po prostu bardzo zadowolony.Taki już jestem.

Autor: władzio34 (IP zapamiętane)
Data: 10 wrz 2019 - 03:43:07

Palermo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja posiadam płytę indukcyjną więc muszę mieć
> specjalne garnki.

Większość kuchennego wyposażenia, w tym garnki na indukcję znajdziesz w internetowym sklepie indelo. Żona kupowała tam niedawno cały komplet takich garnków - jakość bardzo dobra. Teraz planujemy zakupić szklanki z podwójną ścianką [www.indelo.pl] Napoje prezentują się w nich rewelacyjnie. A szczególnie trójwarstwowa kawa smiling smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.