AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Inteligentne domy
Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 09 kwi 2019 - 14:41:54

Cześć, chciałbym w swoim nowym domu zainstalować system http://inteligentne-domy.com/, tylko na jakim etapie muszę się na to zdecydować żeby nie było za późno? Czy taki system można montować już po wprowadzeniu się czy lepiej wszystko załatwic wcześniej?

Re: Inteligentne domy
Autor: Miroslaw333321 (IP zapamiętane)
Data: 15 kwi 2019 - 09:28:58

Ja ostatnio sam szukam inteligentnego domu i wiem że to jest bardzo trudne.Jeszcze trochę poszukam.

Autor: KingSton3 (IP zapamiętane)
Data: 17 kwi 2019 - 11:48:39

Na pewno w Sieci znajdą się porady w tym temacie. Nie powinno być z tym trudności.

Autor: Magerda (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2019 - 18:42:54

Teraz inteligentne domy są w modzie, więc rzeczywiście warto zapoznać się z takimi technologiami.

Autor: mirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 19 kwi 2019 - 09:52:01

Wydaje mi się, że w automatyce budynkowej używa się częściowo tych samych podzespołów co w automatyce przemysłowej. A duży wybór specjalistycznych czujników możesz znaleźć na [www.newtech.com.pl]

Autor: devinik (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2019 - 13:10:55

Magerda Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Teraz inteligentne domy są w modzie, więc
> rzeczywiście warto zapoznać się z takimi
> technologiami.

Oczywiście, inteligencja domów staje się coraz bardziej modna ale i potrzebna. Warto pamiętać że dom inteligentny to również taki w którym jest zamontowana rekuperacja w Krakowie czy innym mieście ze smogiem, jest to absolutnie konieczność

Autor: pieknyolek (IP zapamiętane)
Data: 19 cze 2019 - 08:57:28

Autor: Aksi (IP zapamiętane)
Data: 19 cze 2019 - 10:25:34

Ja skorzystałem z DiMprojekt jest to pracownia projektowa gliwice. Uważam, że nie ma lepszych jeśli chodzi o projekty domów gliwice. Zadzwoniłem tam i architekt gliwice wyjaśnił wszystko co i jak. Dodatkowo prowadzą prace jako kierownik budowy, bardzo kompleksowa obsługa.

Autor: Najgebauer (IP zapamiętane)
Data: 19 cze 2019 - 16:33:55

Poczytajcie o zagrożeniach inteligentnych domów! Super artykuł widziałam na [www.aju.pl]

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.