AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Kosmetyki, gdzie kupujecie?
Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 27 mar 2019 - 17:40:38

Tak jak w tytule - gdzie zazwyczaj kupujecie kosmetyki? Natknęłam się ostatnio na sklep internetowy [jejustore.pl] i poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie złożyć w nim zamówienia. Czy powinnam?

Re: Kosmetyki, gdzie kupujecie?
Autor: Krzysztof4432a (IP zapamiętane)
Data: 28 mar 2019 - 09:22:24

Teraz jest bardzo dużo bardzo ciekawych kosmetyków.Sam zawsze bardzo dużo kosmetyków kupuję.

Autor: anetthrv (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2019 - 22:02:41

Polecam kosmetyki i porady na stronie [www.twoj-wyglad.pl]

Autor: szyszka89 (IP zapamiętane)
Data: 09 kwi 2019 - 08:19:33

Ja kosmetyki najczęściej zamawiam przez Internet bo można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Ceny są zazwyczaj nieco niższe niż w sklepach stacjonarnych.

[malesmyki.pl]

Autor: Vanessa123 (IP zapamiętane)
Data: 12 kwi 2019 - 16:26:39

Przeważnie drogerie, ale też znajduję często promocje w marketach. Na gazetkonosz.pl masz to fajnie rozpisane, bo publikują nowe gazetki, jest np. gazetka Netto albo Rossmann więc wiesz kiedy i co jest w promocji. Wtedy albo zamawiasz do domu albo idziesz do sklepu i kupujesz smiling smiley

Autor: karolek333 (IP zapamiętane)
Data: 17 kwi 2019 - 13:50:14

Moja dziewczyna ostatnio mi się pochwaliła że kosmetyki kupuje tylko w jednym sklepie.Tym sklepem jest [ekonopnie.pl] .

Autor: krystian98 (IP zapamiętane)
Data: 17 kwi 2019 - 18:11:57

Autor: Magerda (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2019 - 18:41:29

Ja kosmetyki bardzo różnie, ale przeważnie wybieram jednak drogerie stacjonarne.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.