AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jak reklamować się w sieci?
Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 14 mar 2019 - 17:48:29

Tak jak w tytule - w jaki sposób najrozsądniej jest reklamować się w sieci? Czy to prawda, że warto zdecydować się na obecność w mediach społecznościowych? Tutaj: [wiesci.waw.pl] przeczytałam, ze tak, ale że wszelkie kampanie reklamowe warto byłoby powierzyć profesjonalistom. Czy to prawda?

Re: Jak reklamować się w sieci?
Autor: Roman333332 (IP zapamiętane)
Data: 09 maj 2019 - 11:17:13

Moim zdaniem reklamowanie się zawsze jest bardzo trudne.Takie jest moje skromne zdanie.

Autor: damian33333 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2019 - 09:58:15

Teraz na pewno bardzo dużo osób reklamuje się w sieci.Takie jest moje zdanie na ten cały temat.Tak uważam.

Autor: vladymir (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2019 - 21:22:35

Ja mam inny pogląd na ten temat. Nie zgadzam się z tym raczej.

Autor: ela1595 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2019 - 22:44:25

Jeżeli reklamować się w sieci to jedynie dzięki reklamie AdWords. Można postawić też na pozycjonowanie. Przyznam, że reklama Rzeszów taka jak grawerowanie gadżetów reklamowych też się sprawdza smiling smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.