AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Lakiernik
Autor: Majkel12 (IP zapamiętane)
Data: 05 mar 2019 - 09:16:18

Cześć,

miałem ostatnio nieciekawą stłuczkę i poszukuję kogoś to wyciągnie mi prawe drzwi. Znalazłem taką firmę blacharstwo Gorlice. Przy okazji zauważyłem, że jest tam również lakiernik Gorlice, który by pomalował trefny element. Czy korzystaliście może kiedyś z takich usług konserwacja Gorlice i moglibyście podzielić się uwagami?

Re: Lakiernik
Autor: antoni4 (IP zapamiętane)
Data: 05 mar 2019 - 11:47:23

Ja ostatnio znalazłem lakiernika i na pewno z tego lakiernika będę korzystał.Uważam że lepszego lakiernika na ten moment nigdzie nie ma.

Autor: antoni4 (IP zapamiętane)
Data: 05 mar 2019 - 11:49:37

ok

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-03-05 11:51 przez antoni4.

Autor: damianek33332 (IP zapamiętane)
Data: 09 maj 2019 - 12:08:47

Tak naprawdę to ja się lakiernictwem nigdy w swoim życiu nie interesowałem.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.