AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Co z tymi włosami
Autor: kamilka0 (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2019 - 10:35:48

Ja nie lubię swoich włosów, ponieważ nie tylko się kręcą, ale też puszą. Od zawsze marzę o pięknych, prosty włosach. No, ale nie mam czasu żeby w dzień, w dzień je prostować. Pomyślałam sobie jednak czy keratynowe prostowanie włosów bedzie najlepszym rozwiązaniem ?

Re: Co z tymi włosami
Autor: werra54 (IP zapamiętane)
Data: 22 lut 2019 - 12:53:41

Wiesz zależy gdzie zrobisz ale ogólnie po tym prostowaniu one i tak nie są super proste sad smiley ja wiesz co, kupiłam sobie jakiś czas temu perukę z wymarzonymi włosami w sklepie https://perukikrakow.pl/ i jestem zachwycona. Wiem, że swoich naturalnych nigdy takich nie będę miała a każdy mi mówi że mi super dlatego chętnie zakładam smiling smiley

Re: Co z tymi włosami
Autor: elabarbara (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2019 - 12:01:15

A jakim szamponem myjesz włosy ? Może to tez mieć duży wpływ na włosy że się puszą. Poszukaj takiego do swoich włosów, który sprawi że będą gładkie i lśniące. Ja szukałam ostatnio szamponu dla siebie na ceneo i znalazłam https://www.ceneo.pl/Szampony_do_wlosow/p:John_Frieda.htm może zerknij też na nie, i sprawdź czy jest jakiś dla twoich puszących się włosów.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.