AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jaki samochód kupić?
Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 05 lut 2019 - 08:51:00

Sprzedałam swój stary samochód, bo coraz częściej wymagał napraw. Szukam teraz czegoś nowego. Dotąd jeździłam Fordem i byłam zadowolona, dlatego szukam czegoś tej marki. Póki co nic używanego ale godnego uwagi nie wpadło mi w oko. Powoli zaczynam tracić nadzieję i przechodzi mi przez myśl kupno samochodu z salonu. Co sądzicie o takim zakupie?

Re: Jaki samochód kupić?
Autor: witkens (IP zapamiętane)
Data: 05 lut 2019 - 11:04:36

Trudno w dzisiejszych czasach znalezc cos godnego uwagi jesli mowimy o samochodach uzywanych. Nie ma sie co oszukiwac, w prawie kazdym jest cofniety licznik bo przeciez wiekszosc ludzi ma nierealne wymagania. Powiedzmy 10 letnie auto sprowadzane z Niemiec ma spokojnie te 500-600 tysiecy km przejechane .. przeciez to jest zupelnie bez sensu zakup. Moze na poczatku niska cena wydawac sie atrakcyjna, jednak jak przyjdzie co do czego i wszystko zacznie sie po kolei psuc to odczujemy to dosc mocno. O wiele lepszym wyjsciem z sytuacji bedzie zakup samochodu z salonu. W kategorii cena/jakosc krolem jest Dacia Sandero Stepway - [www.dacia.pl] ktora mozesz zobaczyc w pobliskim salonie (na stronie sa podane adresy). W ten sposob bedziesz miala spokoj na dobre kilka lat do przodu, a jedyne co to pozostanie tankowanie do pelna i uciecha z jazdy smiling smiley

Autor: slazak21 (IP zapamiętane)
Data: 06 lut 2019 - 11:55:52

Tak obecnie jest z samochodami używanymi, że ciężko znaleźć coś godnego uwagi w dobrej cenie.Jeśli nie znasz się na samochodach, to w ogóle nie podejmuj się kupna samochodu używanego, bo mażesz wpędzić się w niemałe koszty. Obecnie wszędzie masz wyprzedaże rocznika, więc poprzeglądaj sobie oferty. Chociażby tutaj [www.nhmotors.pl] znajdziesz wyprzedaże Forda, które warto prześledzić.Oczywiście zrobisz jak uważasz, jednak ja szczerze odradzam kupno jakiegokolwiek samochodu używanego.

Autor: mototoronto2018 (IP zapamiętane)
Data: 07 lut 2019 - 13:57:31

Zależy do czego dokładnie potrzebujesz nowego samochodu... Ja jestem z Gorlic i samochodów szukam tu: samochody na sprzedaż Gorlice

Autor: bwa79 (IP zapamiętane)
Data: 08 lut 2019 - 18:09:02

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Autor: paniola (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2019 - 20:44:52

Ja zastanawiam sie aktualnie nad kombikiem, rodzina sie powiekszyła i potrzebujemy czegoś wiekszego. Myśle, ze skup samochodów [kupieauta.pl] to świetne miejsce gdzie mogę sprzedaż terazniejszy samochód. Na szczescie skupują samochód w kazdym stanie, wiec mysle, ze warto skorzystać.

Autor: f72 (IP zapamiętane)
Data: 21 lut 2019 - 20:52:23

Witam,
ciekawy wątek ;-) Dyskusje trwają, oba rozwiązania mają swoich zwolenników. Jeśli chodzi o mnie zdecydowanie preferuję auta nowe, ale też dużo jeżdżę, ponieważ mam 25 km do pracy, prowadzę prócz pracy w szkole działalność gospodarczą i generalnie cenię sobie bezawaryjność i związany z tym święty spokój. Polecam właśnie podjąć decyzję w oparciu o te kryteria ;-) Jeśli już nowe, to ekonomika i rankingi bezawaryjności, czyli auta japońskie- polecam Suzuki, np. Baleno (dobra cena, wyjątkowa ekonomiczność). Jeśli chodzi o rankingi bezawaryjności, to zdecydowanie brytyjski ranking WARRANTY DIRECT. Fajnie też postudiować portale typu AUTOCENTRUM, SuzukiKlubPolska oraz pooglądać testy na YouTube.

Auta używane mają podstawową wadę- są używane. Kupić nowe, zadbać i jeździć długo albo używane, odżałować parę stów i dobrze sprawdzić przed przed zakupem w specjalistycznym serwisie. Pozdrawiam

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.