AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Szybkie chwilówki...
Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 15 wrz 2018 - 20:55:11

Cześć! Natknęłam się na ciekawy serwis https://www.czerwona-skarbonka.pl, przedstawiający ranking najlepszych firm specjalizujących się w udzielaniu szybkich pożyczek - czy kiedykolwiek mieliście z nim styczność? Ja uważam, że przed wyborem firmy, warto zajrzeć na taki portal i porównać oferty kilku firm, aby mieć pewność, że wybieramy najbardziej atrakcyjną.

Re: Szybkie chwilówki...
Autor: norbert4432 (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2018 - 13:35:38

Ciekawie która firma ze wszystkich udziela najszybciej chwilówkę. Takie coś zawsze mnie interesowało.

Autor: adrianella (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2018 - 22:37:29

Ja totalnie nie mam zaufania do pożyczek tego typu.

Autor: alagolka (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2019 - 13:10:00

Ten jest chyba lepszy: [sowafinansowa.pl] - ładniej wykonany i jakoś tak przejrzyściej smiling smiley

Autor: werra54 (IP zapamiętane)
Data: 22 lut 2019 - 12:49:25

Znam tą stronę, przez nią znalazłam opinie o Kredyt OK i od nich brałam pożyczkę. Polecali tam w większości i rzeczywiście się nie rozczarowałam, szybko dostałam pieniądze, pomogli mi wypełnić wniosek.

Autor: dede (IP zapamiętane)
Data: 27 lut 2019 - 19:58:32

Norbert - z tego co wiem to szybko udzielają te firmy, które mają też chwilówki w weekend. Wtedy możesz liczyć nawet na kasę w kwadrans. Najepiej sprawdzić opinie w internecie, bo moja znajoma władowała się kedyś - wzięła chwilówkę bo chciała kase od ręki, a czekała na decyzję dwa dni, w banku by kredyt dostała... A tutaj to wiem, że są szybcy: [www.czerwona-skarbonka.pl]

Autor: aragz (IP zapamiętane)
Data: 28 lut 2019 - 17:18:04

Moim zdaniem warto w pierwszej kolejności sprawdzić te chwilówki które oferowane są za darmo. Wiadomo że obecnie jest wiele tego rodzaju promocji, skierowanych dla nowych klientów. Trzeba tu jednak pamiętać o terminowej spłacie takiej szybkiej chwilówki ponieważ spłacana jest jednorazowo, bez dzielenia na raty. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają. Michał Pakuła Banki24 - [www.banki24.com.pl] Blog Finance

Autor: marmanek88 (IP zapamiętane)
Data: 14 mar 2019 - 18:05:43

Chciałbym Wam polecic zdecydowanie lepszą ofertę niż chwilówki, sam z niej skorzystąłem i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o pożyczki to ze swojej strony polecam jedynie Aasa Dla Biznesu , mają zdecydowanie najlepsza warunki sposrod wszystkich pozyczek online. Wystarczy ze wejdziecie na stronę , wypełnicie krotki formularz , a następnie czekacie na opinie.

Autor: RafalM11 (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2019 - 12:55:54

Witam.

Jeśli chodzi o szybkie chwilówki, to trzeba na nie uważać, bo można łatwo wpaść w kłopoty finansowe. Gdy już mamy kłopot ze zbyt dużą ich ilością, to polecam zajrzeć na konsolidacja chwilowek ,dzięki temu rozwiązaniu możemy zebrać wszystkie chwilówki w jeden kredyt, a firma HabzaFinanse, pomoże nam w uzyskaniu jak najlepszej oferty.

Także rozważnie z głowa, a jak już za późno to polecam taką fachową pomoc.

Autor: Cezarita (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2019 - 18:41:42

Ja jakoś nie mam przekonania co do tego typu pożyczek, ale oczywiście również ich całkowicie nie skreślam.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.