AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Szybkie chwilówki...
Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 15 wrz 2018 - 20:55:11

Cześć! Natknęłam się na ciekawy serwis https://www.czerwona-skarbonka.pl, przedstawiający ranking najlepszych firm specjalizujących się w udzielaniu szybkich pożyczek - czy kiedykolwiek mieliście z nim styczność? Ja uważam, że przed wyborem firmy, warto zajrzeć na taki portal i porównać oferty kilku firm, aby mieć pewność, że wybieramy najbardziej atrakcyjną.

Re: Szybkie chwilówki...
Autor: norbert4432 (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2018 - 13:35:38

Ciekawie która firma ze wszystkich udziela najszybciej chwilówkę. Takie coś zawsze mnie interesowało.

Autor: adrianella (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2018 - 22:37:29

Ja totalnie nie mam zaufania do pożyczek tego typu.

Autor: alagolka (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2019 - 13:10:00

Ten jest chyba lepszy: [sowafinansowa.pl] - ładniej wykonany i jakoś tak przejrzyściej smiling smiley

Autor: werra54 (IP zapamiętane)
Data: 22 lut 2019 - 12:49:25

Znam tą stronę, przez nią znalazłam opinie o Kredyt OK i od nich brałam pożyczkę. Polecali tam w większości i rzeczywiście się nie rozczarowałam, szybko dostałam pieniądze, pomogli mi wypełnić wniosek.

Autor: dede (IP zapamiętane)
Data: 27 lut 2019 - 19:58:32

Norbert - z tego co wiem to szybko udzielają te firmy, które mają też chwilówki w weekend. Wtedy możesz liczyć nawet na kasę w kwadrans. Najepiej sprawdzić opinie w internecie, bo moja znajoma władowała się kedyś - wzięła chwilówkę bo chciała kase od ręki, a czekała na decyzję dwa dni, w banku by kredyt dostała... A tutaj to wiem, że są szybcy: [www.czerwona-skarbonka.pl]

Autor: aragz (IP zapamiętane)
Data: 28 lut 2019 - 17:18:04

Moim zdaniem warto w pierwszej kolejności sprawdzić te chwilówki które oferowane są za darmo. Wiadomo że obecnie jest wiele tego rodzaju promocji, skierowanych dla nowych klientów. Trzeba tu jednak pamiętać o terminowej spłacie takiej szybkiej chwilówki ponieważ spłacana jest jednorazowo, bez dzielenia na raty. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają. Michał Pakuła Banki24 - [www.banki24.com.pl] Blog Finance

Autor: marmanek88 (IP zapamiętane)
Data: 14 mar 2019 - 18:05:43

Chciałbym Wam polecic zdecydowanie lepszą ofertę niż chwilówki, sam z niej skorzystąłem i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o pożyczki to ze swojej strony polecam jedynie Aasa Dla Biznesu , mają zdecydowanie najlepsza warunki sposrod wszystkich pozyczek online. Wystarczy ze wejdziecie na stronę , wypełnicie krotki formularz , a następnie czekacie na opinie.

Autor: RafalM11 (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2019 - 12:55:54

Witam.

Jeśli chodzi o szybkie chwilówki, to trzeba na nie uważać, bo można łatwo wpaść w kłopoty finansowe. Gdy już mamy kłopot ze zbyt dużą ich ilością, to polecam zajrzeć na konsolidacja chwilowek ,dzięki temu rozwiązaniu możemy zebrać wszystkie chwilówki w jeden kredyt, a firma HabzaFinanse, pomoże nam w uzyskaniu jak najlepszej oferty.

Także rozważnie z głowa, a jak już za późno to polecam taką fachową pomoc.

Autor: Cezarita (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2019 - 18:41:42

Ja jakoś nie mam przekonania co do tego typu pożyczek, ale oczywiście również ich całkowicie nie skreślam.

Autor: Kordi33 (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2019 - 10:56:57

Chwilówki to nic dobrego, najgorzej jak się wkręcimy w tą spiralę i mamy ich zbyt wiele w pewnym momencie. Wtedy już tylko konsolidacja chwilówek może nas uratować, mój kolega z tego skorzystał w firmię HabzaFinanse i chwalił że bardzo dobre podejście i że znaleźli mu bardzo tani kredyt dzięki czemu sobie na spokojnie wszystko spłacił.

Autor: Patkaaa (IP zapamiętane)
Data: 04 kwi 2019 - 17:27:01

Dokładnie tak jak mówi Kordi. Chwilówki są promowane jako proste i łatwe produkty. A wcale tak nie jest. Umowy pożyczki mogą zawierać wiele niekorzystnych zapisów i trzeba dokładnie je przeczytać przed podpisaniem. Dobrze, że ustawodawca cały czas ogranicza nadużycia na tym rynku (min. ustawa antylichwiarska). Jeżeli przekroczycie terminy spłaty, musicie się liczyć z windykacją. A tam często pracują podejrzane typki. Jeżeli spotka was taka sytuacja dowiedzcie się dokładnie co może windykator chwilówki. Fajnie to zostało opisane na blogu [abcpozyczki.com].Windykatorzy też muszą działać zgodnie z prawem. A to, że posiadacie długi wcale nie oznacza, że firmy pożyczkowe mogą się wam naprzykrzać.

Autor: miroslaw2222 (IP zapamiętane)
Data: 05 kwi 2019 - 07:59:32

Teraz tych chwilówek wszędzie jest bardzo dużo.Moim zdaniem ten wybór nawet jest za duży,ale to nie moja sprawa.

Autor: szyszka89 (IP zapamiętane)
Data: 09 kwi 2019 - 08:22:59

Ja od takich chwilówek wolę trzymać się z daleka. Nie potrzebne mi są kłopoty i długi.

[malesmyki.pl]

Autor: speedkredyt (IP zapamiętane)
Data: 09 kwi 2019 - 13:49:17

Tutaj macie fajne zestawienie:

[speedkredyt.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-04-09 13:49 przez speedkredyt.

Autor: nabuchodonozor697745 (IP zapamiętane)
Data: 09 kwi 2019 - 15:31:46

Szybkich chwilówek jest wiele i każda jest szybka jak sama nazwa wskazuje. Dlatego najlepiej wybrać darmową pożyczkę chwilówkę Najwiecej ofert widziałem na [lisekfinansowy.pl]

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 12 kwi 2019 - 12:30:54

Takie darmowe chwilówki to fajna opcja, pod warunkiem, że mamy pewność, iż spłacimy należność w terminie. Bądź co bądź zawsze warto porównać dostępne na naszym rynku oferty, odwiedzając np. portal bancovo.pl. Ciekawą opinię na temat tej witryny można znaleźć na https://www.spidersweb.pl/2018/03/bancovo-opinie.html i na pewno warto się z nią zapoznaćsmiling smiley.

Autor: belfr (IP zapamiętane)
Data: 13 kwi 2019 - 06:21:42

Chwilówki powinny być doraźnym i stosowanym tylko w nadzwyczajnych okolicznościach sposobem na załatanie dziury budżetowej w domowych finansach. Na pewno nie powinno się och zaciągać po to, żeby sfinansować za nią zakup jakichś dóbr, które nie są niezbędne do funkcjonowania. Od tego są raczej oszczędności. Pożyczki tego rodzaju są po prostu w większości wypadków dosyć kosztowne. Typowa chwilówka pod względem oprocentowania jest kilkukrotnie droższa aniżeli kredyt gotówkowy w banku. Wyjątkiem są darmowe chwilówki, które jak wynika z zestawienia na [chwilowapozyczka.pl] oferowane są nowym klientom bez odsetek.

Autor: pukla (IP zapamiętane)
Data: 13 kwi 2019 - 09:25:20

adrianella Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja totalnie nie mam zaufania do pożyczek tego
> typu.

ja także, ale czasem potrzebna jest pożyczka. Koleżanka kupowała chłopakowi zegarek na urodziny https://e-zegarki.com/pl/c/Zegarki-Breitling/29 zobacz to i właśnie taka mini pożyczka ją uratowała.

Autor: kajtek89 (IP zapamiętane)
Data: 17 kwi 2019 - 08:31:28

Jeżeli ktoś korzysta z firm pożyczkowych po raz pierwszy, na pewno warto zajrzeć do porównywarek pożyczek, takich jak wyżej wspomniana. Obecnie jest ich wiele. Ja korzystałam na przykład z Pożyczkowego Portalu [pozyczkowy-portal.pl], gdzie również są zamieszczane rankingi, opinie i porady dotyczące finansów.

Autor: Madrid (IP zapamiętane)
Data: 17 kwi 2019 - 23:00:01

Chwilówka to rzeczywiście może być całkiem niezłe rozwiązanie, które pomoże chwilowo zażegnać kłopoty finansowe. Aczkolwiek uważam, że powinna to być absolutna ostateczność.

Autor: Magerda (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2019 - 18:42:16

Chwilówki to dosyć dyskusyjna forma pozyskania pieniędzy. Ja raczej nie zdecydowałabym się na taką opcje.

Autor: mwalukiewicz (IP zapamiętane)
Data: 19 kwi 2019 - 16:12:16

Chwilówki mają pewne okresy sezonowe w których się naprawdę dobrze sprzedają.Mówię tu szczególnie o okresach przedświątecznych jak i związanych z wakacjami oraz feriami. Dobre rozwiązanie dla wielu osób które chcą mieć gotówkę szybko, bez skomplikowanych formalności. Szczególnie wyróżnić można pożyczki bez dochodu które są udzielane praktycznie każdemu.

Autor: rkaluzny112 (IP zapamiętane)
Data: 24 kwi 2019 - 14:27:36

Jeśli chcesz brać chwilówkę przez internet to polecam najpierw zapoznać się ze wszystkimi firmami pożyczkowymi. Każda firma ma inną ofertę i niektóre mogą mieć dopasowaną dokładnie pod Twój profil. Ja jak brałem pożyczkę, to njpierw wchodziłęm na [erppolska.pl] i tam sprawdzałem która w danym momencie ma najlepszą ofertę pożyczkową.

Autor: rafal4334343 (IP zapamiętane)
Data: 25 kwi 2019 - 14:26:37

Sam ostatnio brałem chwilówkę bo kupowałem motocykl z salonu [www.hondaplaza.pl] .Ten motocykl jest cudowny i każdemu się podoba.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-04-25 14:30 przez rafal4334343.

Autor: igorstasikowicz (IP zapamiętane)
Data: 27 kwi 2019 - 17:17:21

Próbowaliście może korzystać z porównywarek cenowych? Dużo się tego pojawiło ostatnimi czasy. Może ktoś z twoich znajomych brał jakąś pożyczkę i ci może doradzić? Jest to zdecydowanie najlepsze źródło informacji. Jak nie chce ci się szukac to zajrzyj na [familyloan.pl], mają niskie koszty kredytu z tego co widzę a co ważniejsze, można dostać dużą kwotę na wiele rat.

Autor: bosdomino (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2019 - 17:17:03

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.