AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Nieruchomości
Autor: sheridaner (IP zapamiętane)
Data: 03 kwi 2018 - 10:41:57

Witam wszystkich.
Gdzie najczęściej rozglądacie się za ofertami nieruchomości? Planuję przeprowadzkę do większego miasta i chcę się rozejrzeć za możliwie jak największą ilością ogłoszeń mieszkań/domów na sprzedaż lub ewentualnie wynajem.

Znacie coś innego niż allegro, olx?

Z góry dziękuję za sugestie.

ED: Znalazłem kilka fajnych ofert na stronie [okeno.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-04-06 09:15 przez sheridaner.

Re: Nieruchomości
Autor: ame (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2018 - 09:46:37

Można szukać w ofertach deweloperów i to moim zdaniem najprostsze bo wybierasz najlepszą w okolicy która Cię interesuje. Też tak wybieram wymarzone mieszkanie na osiedlu Oaza Wilanów.

Autor: lopkos (IP zapamiętane)
Data: 22 kwi 2018 - 14:48:11

Moim zdaniem jest to super pomysł!

Autor: rirka (IP zapamiętane)
Data: 24 kwi 2018 - 13:46:08

Zamiast przeglądać ogłoszenia w internecie zgłoś się do pośrednika nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, bo pan Eugeniusz zrobi przegląd rynku i dopasuje oferty pod kątem Twoich wymagań. Nie mówiąc już o pomocy w kwestiach formalnych itd. Taka pomoc podczas zakupu mieszkania jest nieodzowna

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2019 - 12:04:07

Autor: Pakosal (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2019 - 11:50:33

Szukanie nieruchomości może pochłaniać spore ilości czasu, sam się o tym doskonale przekonałem. W końcu trafiłem jednak na stronę [portalenieruchomosci.pl], gdzie w krótkim czasie znalazłem mieszkanie w sam raz dla siebie. Jak ktoś szuka jakiegoś mieszkania dla siebie to polecam tam zajrzeć.

Autor: grubalinka22 (IP zapamiętane)
Data: 24 lut 2019 - 19:41:04

W jakim stylu jest wasze mieszkanie? Gdzie kupujecie dekoracje do mieszkania? Ja często szyje sama takie rzeczy jak zasłony firany czy poduszki ozdobne ale teraz szukam czegoś innego. Chciałabym coś w swoim mieszkaniu zmienić. Polecacie coś? Ja jedynie mogę polecić sklep [flek.pl] tutaj możecie kupić wszystkie akcesoria krawieckie. Polecam serdecznie.

Autor: dominika321 (IP zapamiętane)
Data: 15 mar 2019 - 14:33:46

Kiedy ja szukałam mieszkania najbardziej odpowiadała mi strona DobryAdres.pl. było tam najwięcej nieruchomości w Szczecinie , ciekawe oferty i łatwo mogłam określić lokalizacje w której chciałam poszukiwać.

Autor: Cezar007 (IP zapamiętane)
Data: 17 mar 2019 - 11:19:42

Nieruchomości to rzeczywiście bardzo dobra inwestycja w przyszłość

Autor: pieknyolek (IP zapamiętane)
Data: 22 maj 2019 - 09:45:54

Serdecznie polecam tak jak dominika321 [www.dobryadres.pl]

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.