AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
jak leczyć alkoholizm
Autor: kluwers (IP zapamiętane)
Data: 14 gru 2017 - 09:35:28

Hej! Jakie metody polecacie jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu? I co sądzicie na temat wszywek esperal? Warto z nich korzystać czy jednak nie bardzo? Moja siostra cierpi na alkoholizm i brat wymyślił, że poślemy ją do tego ośrodka an terapię -[leczenieuzaleznien24.pl] - tam własnie wykorzystują leczenie esperalem.. Ja jestem dosyć scpetycznie nastawiony, jednak nie odzywam się głośno, bo cieszę się, że siostra w końcu podjęła decyzję o leczeniu. Chciałbym jednak wiedzieć czy spodziewać się po nim jakiś efektów, czy lepiej od razu szukac jakieś innej alternatywy.

Re: jak leczyć alkoholizm
Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 29 gru 2017 - 11:38:49

Wizyta u dobrego psychologa bądź psychiatry to podstawa. Leczenie uzależnienia nie jest łatwe. Potrzeba silnej woli i samozaparcia ale wszystko jest do zrobienia. Tu [psychomedic.pl] mają świetnych specjalistów, którzy na pewno pomogą rozwiązać tego typu problem.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.