AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Prezent dla męża?
Autor: szczeppa77 (IP zapamiętane)
Data: 12 gru 2017 - 14:31:52

Powiedzcie mi co kupujecie w prezencie na święta swoim mężom? Macie jakieś sprawdzone pomysły? Ja się zastanawiam nad czymś takim jak portfel męski. sądzicie, że to będzie dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie kupić taki prezent?

Re: Prezent dla męża?
Autor: wiolkakkk (IP zapamiętane)
Data: 18 gru 2017 - 11:41:52

Portfel zawsze się przydaje, a poza tym jest to elegancki i praktyczny prezent, więc jest to bardzo dobre rozwiązanie smiling smiley Sama się zastanawiam nad tym, żeby w tym roku nie kupić partnerowi na święta...

tłumaczenia techniczne

Autor: elabarbara (IP zapamiętane)
Data: 04 sty 2018 - 13:27:06

Czy macie problem z kupowaniem prezentów dla waszych facetów ? Jeśli tak i nie wiecie co kupić to warto poczytać ten poradnik [www.gminachorzele.pl] zajdziecie wiele cennych, ciekawych wskazówek.

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 10 sty 2018 - 21:28:17

Pomysłów myślę, że nie brakuje. Można kupić perfumy, jakiś fajny gadżet, a może coś takiego jak deskorolka elektryczna [www.bomi.pl]. Jest to dosyć popularne ostatnio i myślę, że każdemu spodobałoby się takie urządzenie.

Autor: hukikuki (IP zapamiętane)
Data: 22 sty 2018 - 08:17:04

Ja mężowi zwykle na urodziny kupuję ładne perfumy. Zwykle szukam dobrych zamienników na stronie [edp24.pl] bo mają tam bardzo duży wybór w konkurencyjnych cenach. Zapachy są też bardzo trwałe.

Autor: kamilka0 (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2018 - 16:28:40

Ja niedługo będę szukać prezentu na walentynki dla mojego partnera. Co myślicie o pomysłach na tej stronie [www.garneczki.pl] ?

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2018 - 10:06:03

Z całą pewnością powinnaś pójść w kierunku zainteresowań męża. Od tego zależy, co warto będzie mu kupić. Mnie na przykład pasjonują militaria i różne aspekty z nimi związane, dlatego mnie bardzo ucieszyłby taki gaz [protechguns.com] z ProTechGuns. Może Twojemu mężowi taki prezent też przypadnie do gustu?

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2019 - 08:55:15

Autor: MałaCzarna89 (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2019 - 16:48:38

Ja wymyślałam sobie, że mojemu mężowi na walentynki kupię taki sprzęt [www.adler.com.pl] . Myślę, że chyba każdy pan byłby zadowolony z takiego wielofunkcyjnego urządzenia. Jest to trymer i strzyżarka w jednym. Dzięki niemu każdy pan będzie mógł szybko ogolić się lub skrócić swoje włosy.

Autor: Joannica (IP zapamiętane)
Data: 29 sty 2019 - 10:09:01

A może tak coś do ubrania ? Ja pomyślałam, że taka bluza bor będzie ciekawym prezentem

Autor: julitkowa (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2019 - 11:43:12

Sprawdź ten tani sklep smiling smiley Mają bardzo ciekawe produkty w ofercie, jestem pewna, że uda Ci się znaleźć coś idealnego dla męża.

Autor: Pakosal (IP zapamiętane)
Data: 04 lut 2019 - 07:57:13

Polecam zajrzeć na [dom-szampana.com.pl], gdzie mają bardzo dobre szampany w niezłych cenach. Wybór jest spory, więc na pewno znajdziesz coś w sam raz dla swojego męża.

Autor: AnnaSobot (IP zapamiętane)
Data: 12 lut 2019 - 13:15:03

Nie tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia, ale też na każdą inną okazję fajnym pomysłem na prezent dla mężczyzny są rękawiczki skórzane męskie - teraz, kiedy zima nie daje za wygraną tym bardziej jest to dobry i praktyczny prezentwinking smiley

Autor: tadeusztraktor (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2019 - 16:45:23

mi sie wydaje ze kazdy facet ucieszy sie z czegos takiego jak kosmetyki samochodowe

Internetowa hurtownia i sklep motoryzacyjny

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2019 - 09:09:36

A może wspólny wyjazd w góry? Zobaczcie sobie na pakiety promocyjne tutaj https://www.ecotatry-hotel.pl/weekend-w-gorach.

Autor: mirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 21 lut 2019 - 12:52:28

A może jakiś intymny prezent z [n69.pl] który będzie niespodzianką dla męża? Na przykład bielizna czy jakieś intymne kosmetyki.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.