AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Nowe mieszkanie
Autor: pysia93 (IP zapamiętane)
Data: 21 lis 2017 - 17:41:30

Witam,
niedawno przeprowadziłam się pod Wrocław i planuje zakup mieszkania na rynku pierwotnym. W Internecie natrafiłam na mieszkania siechnice od dewelopera Arbet. Nowoczesne, w ciekawej, spokojnej okolicy. Czy ktoś wie coś na temat tych mieszkań bądź dewelopera?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-11-26 09:47 przez pysia93.

Re: Nowe mieszkanie
Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 29 lis 2017 - 11:25:20

Witaj
Ja również planuje zakup nowego mieszkania, ale w zupełnie innej lokalizacji.
Interesuje mnie nowa inwestycja Euro Styl mieszkanie gdańsk przymorze na osiedlu Spektrum. Będą to funkcjonalne mieszkania o powierzchniach liczących od 30 do 100 mkw.

Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 09 gru 2017 - 16:55:09

Jeśli zależy Ci na tym, aby mieszkanie zostało zaaranżowane w taki sposób, aby spełniało wszystkie, Twoje wymagania, zgłoś się do [www.dom-art.eu] i umów na konsultację. Jestem pewna, że zaprojektują dla Ciebie wnętrze, o jakim marzysz!

Autor: Glenar (IP zapamiętane)
Data: 09 gru 2017 - 20:44:41

Większość osiedli, zwłaszcza nowych ma swoje fora i tam można szukać wiarygodnych informacji. Mi w ten sposób kiedyś jedno blokowisko odradzono.

[www.mediaplastyk.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-12-12 13:41 przez Glenar.

Autor: Maripossa (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2017 - 16:05:24

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań nowego mieszkania, to sprawdź sobie jakie mieszkania są obecnie dostępne w tej agencji pośrednictwa obrotu nieruchomościami [estatedealer.net] . Ja kupowałam mieszkanie właśnie z ich pomocą i byłam bardzo zadowolona. Nie dość, że pomogli mi załatwić wszystkie formalności, to jeszcze doradzili jaki kredyt wziąć i gdzie smiling smiley Zdecydowanie polecam wszystkim tę firmę!!

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 29 gru 2017 - 09:00:36

Faktyczne, takie decyzje warto podejmować z głową, bo przecież ma być to zakup na lata. Na pewno powinniście sprawdzić takie inwestycja jak Marina Royale, bo to najpiękniej położone apartamenty, jakie widziałem. W [www.marina-royale.pl] sami możecie się przekonać, jak wyglądają. Myślę, że się Wam spodobają.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.