AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Suplementy
Autor: Maylena (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2017 - 08:05:00

Hej! Jakie suplementy byście polecali podczas odchudzania? Czytam stronę na której dietetyk Toruń opisuje witaminy jakie są nam potrzebne każdego dnia. Zastanawiam się nad najlepszym suplementowaniem.

Re: Suplementy
Autor: result33 (IP zapamiętane)
Data: 20 lis 2017 - 12:54:19

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

Autor: Marko87 (IP zapamiętane)
Data: 21 lis 2017 - 08:57:04

Ja myślę, że spokojnie można odżywiać się bez suplementów. Ot, chociażby zamiast słodyczy jeść takie suszone morele lub rodzynki. Bez konserwantów. Smażyć na oleju kokosowym, cukier zastąpić miodem. I już waga poleci w dół smiling smiley

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 21 lis 2017 - 18:47:46

Ja tam suplementów nie biorę.

Autor: AnnaSobot (IP zapamiętane)
Data: 23 sty 2018 - 12:20:39

A przyjmowaliście może kordyceps? Ja po nim zauważyłam, że zwiększyła się wydolność organizmu smiling smiley

Autor: ekstraStaszek (IP zapamiętane)
Data: 09 lut 2018 - 11:36:50

Sporo ciekawy propozycji znajdziecie tutaj [allegro.pl]
Na aukcjach można kupić Trizer,który bardzo dobrze wspomaga proces odchudzania, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i według opinii pomógł on schudnąć już wielu osobom.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 09 lut 2018 - 11:45:47

Suplementuję tylko witaminę D. Resztę dostarczam z dietą. Tak myślę.

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 09 lut 2018 - 13:26:34

A ja staram się obywać bez suplementów.

Autor: slazak21 (IP zapamiętane)
Data: 22 lut 2018 - 19:25:07

Ja właśnie chciałabym zacząć jakiś przyjmować tylko zastanawiam się jak wybrać, wśród tylu dostępnym obecnie na rynku. Ostatnio natrafiłem na stronę [health-and-beauty-4you.info] i nad nim właśnie się zastanawiam.

Autor: ellis (IP zapamiętane)
Data: 22 lut 2018 - 21:15:59

Ja od stycznia regularnie ćwiczę i biorę afrykańskie mango ze strony fitnfreshblog.com. Na razie 7 kg w dół

Autor: Kiris (IP zapamiętane)
Data: 22 mar 2018 - 16:07:48

Ja od pewnego czasu do swojej diety włączyłem zdrowe koktajle z warzyw, oraz owoców. W internecie można znaleźć różne, sprawdzone przepisy na koktajle odchudzające, które są idealnym uzupełnieniem diety, oraz świetnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów. Od siebie polecam np. koktajle z selera naciowego, buraka, czy też malin. Są bardzo zdrowe i pyszne.

Autor: MałaCzarna89 (IP zapamiętane)
Data: 01 cze 2018 - 15:09:34

A ja właśnie trafiłam na blog estiq i znalazłam tam inspirujący artykuł odnośnie tabletek odchudzających o naturalnym składzie. Ponieważ planuję schudnąć, zastanawiam się czy nie skorzystać z pomocy takich tabletek. Myślę, że wtedy o wiele łatwiej będzie mi schudnąć i szybciej to wszystko przebiegnie. A wy co myślicie?

Autor: Ranftl03 (IP zapamiętane)
Data: 12 mar 2019 - 20:19:18

Ja polecam ranking suplementów na odchudzanie z [www.zdrofan.pl]. Obiektywny ranking skutecznych tabletek na odchudzanie dzięki którym schudniemy w szybkim tempie

Autor: burzaaa (IP zapamiętane)
Data: 29 maj 2019 - 15:54:22

Moim zdaniem każdy powinien uzupełniać niedobór witamin czy potrzebnych pierwiastków.Nie wszystko jesteśmy w stanie kupić bez recepty. Ja musiałam uzupełnić witaminy z grupy B. Lek, który dostałam neurovit jest wyłącznie na receptę. Suplementy, które były bez, były niestety dla mnie nieskuteczne. Warto więc raz na jakiś czas pójść do lekarza i porobić badania.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.