AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
IdĄ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
co na prezent?
Autor: dyktator (IP zapamiętane)
Data: 24 paź 2017 - 22:57:36

Witajcie!

Nie mogę się zdecydować waterman czy parker? Jakie pióro wybrać na super prezent? Proszę o jakieś typy, ewentualnie konkretne miejsca zakupu. Z góry dzięki

Re: co na prezent?
Autor: elabarbara (IP zapamiętane)
Data: 27 paź 2017 - 09:09:40

Zależy jeszcze dla kogo ten prezent. Bo jak dla niej to morze jakiś kosmety, perfum. Ja mogę polecić tylko na podstawie tego, co ja wybieram dla siostry na prezenty. Akurat moja siostra jest mega fanką makijażu, różnych kosmetyków i wszystkiego, co przydaje jej się na co dzień w malowaniu innych. Teraz postanowiłam jej kupić gąbkę do makijażu Beauty Blender w drogerii internetowej Puderek- [puderek.com.pl] .

Autor: dyktator (IP zapamiętane)
Data: 27 paź 2017 - 19:32:59

Właśnie kosmetyków chciałam uniknąć, myślałam nad czymś trwalszym. Tutaj jest parę fajnych rzeczy: [www.murrano.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-10-27 19:33 przez dyktator.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 31 paź 2017 - 10:05:07

Ja bym chyba zdecydowała się na parkera, ale to tylko moja subiektywna ocena

Autor: Mariachi (IP zapamiętane)
Data: 31 paź 2017 - 13:35:30

Parker jest bardziej przystępny cenowo i nie ustępuje jakości watermanowi. Ja tam zawsze sięgam po parkera.
baza firm e-mail

Autor: MałaCzarna89 (IP zapamiętane)
Data: 22 kwi 2018 - 19:27:58

Jak prezent ma być dla kobiety to może warto pomyśleć nad perfumem? Na stronie Oriflame można znaleźć ciekawe kompozycje zapachowe [pl.oriflame.com] . Mnie w szczególności urzekła woda perfumowana Volare Gold, która ma niesamowity flakonik o motywie złotej róży. W dodatku zapach jest niezwykle trwały i zmysłowy.

Autor: robertticzer (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2018 - 11:06:39

Dzień dobry moi drodzy , ja myślę nad tym , żeby kupić mojemu synowi etui na prezent z okazji jego urodzin . Czy uważacie , że to dobry pomysł ? A może doradzicie mi coś lepszego w tym temacie ? Za każdą wskazówkę bardzo serdecznie dziękuję

Autor: frankesztajn (IP zapamiętane)
Data: 24 kwi 2018 - 05:18:20

No wydaje mi się, że to całkiem dobre rozwiązanie, bo dzisiaj młodzież praktycznie nie rozstaje się z telefonami nawet na moment. Sam ostatnio kupowałem etui w tym sklepie [etuistudio.pl] Muszę przyznać, że znakomicie wywiązali się ze swojego zadania, ponieważ pokrowiec jest nie tylko elegancki, ale także bardzo wytrzymały :-) z innych rzeczy mógłbym doradzić ci na przykład bilet na mecz ulubionego zespołu czy gry komputerowe

Autor: Tabacal (IP zapamiętane)
Data: 24 kwi 2018 - 22:33:38

Polecam kupno czegoś w sklepie [gerlach.pl]
To zawsze się sprawdza

Autor: robertticzer (IP zapamiętane)
Data: 25 kwi 2018 - 10:46:46

Dziękuję Frankesztajn , chyba rzeczywiście zdecyduję się na te etui , ponieważ mój syn nawet przy posiłkach korzysta z telefonu i muszę mu mówić , żeby tego nie robił . Tabacal: mam mu kupić garnki czy widelce ? chyba nie byłby z tego do końca zadowolony , ale dzięki za próbę pomocy tongue sticking out smiley

Autor: Emiliaa28 (IP zapamiętane)
Data: 08 maj 2018 - 11:51:14

dla mojej mamy podarowałem lampę witrażową zakupioną w sklepie intranetowym - kaja [www.sklep.kaja.com.pl] mają tutaj duży wybór, mama uradowana, a lamp? świetna, daje ładne światło sam planuje sobie zakupić podobną

Autor: mirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 16 maj 2018 - 11:21:05

Ja mojej najlepszej przyjaciółce kupiłam ostatnio w prezencie (na urodziny) zestaw do robienia manicure hybrydowego. Z takim zestawem i jakimś poradnikiem typu: http://www.sukcesnaszpilkach.pl/wizerunek/uroda-i-zdrowie/paznokcie-hybrydowe-zrob-je-sama można sobie bardzo łatwo zrobić manicure hybrydowy bez chodzenia do kosmetyczki.

Autor: Mirka344 (IP zapamiętane)
Data: 16 maj 2018 - 18:25:04

A co sądzisz o tym, żeby zamiast robić prezenty dla dziecka zorganizować mu po prostu jakieś super urodziny z bajkowym motywem? Ja organizowałam jakiś czas temu takie urodziny, gdzie motywem przewodnim był Strażak Sam. Kupiłam różne ozdoby i gadżety, w sieci jest tego naprawdę dużo, chociażby tutaj [www.partybox.pl] . Takie urodziny to świetna frajda dla wszystkich dzieci.

Autor: datbe (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2018 - 10:13:04

A może by tak na prezent dać soczewki jak ktoś używa okularów ? Dużo łatwiejsza opcja i bardziej przyjemna dla oczu smiling smiley

soczewki kolorowe

Autor: jarro77n (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2018 - 14:05:16

Uważam, że fajne są prezenty niestandardowe, które się zapamiętuje na długo.
Np jakaś animacja 3d, albo animacja live action, modne ostatnio, bo można wpisać fotografie naszych przyjaciół w naturalną scenerię, np umieścić jakąś fotkę w galerii, czy nawet w trakcie wernisażu smiling smiley A tu przykłady takiej animacji na prezent

Autor: Wertyjlo (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2018 - 20:15:29

Ja wolę kupować sprawdzone prezenty. Na przykład mojemu bratu z okazji okazji trzydziestych urodzin kupiłem świetną koszulę na http://adrianocalitri.pl/ Czy waszym zdaniem taki prezent mu się spodoba? Dodam tylko, że brat codziennie chodzi w koszulach.

Autor: Nauczycielka91 (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2018 - 16:39:06

Pomysłów na prezent nie powinno nam brakować, ale jeśli tak jest to można kupić coś praktycznego, jak ubrania. Znając choć trochę czyiś gust nie będziemy mieć problemu z dobraniem odpowiedniej odzieży. Ja właśnie planuję kupić coś mamie na Dzień Matki i zastanawiałam się na dwiema bluzkami z Born2Be > [born2be.pl] Mają akurat przeceny a poza tym oferują darmową dostawę i wymianę towaru, dzięki czemu mogłabym zrobić na prawdę duże zakupy dla mojej mamy. A wy co o tym sądzicie ?

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 21 maj 2018 - 13:37:25

http://www.placpigal.pl/blog/wp-content/uploads/2018/05/images1.jpg

Autor: pawelos801 (IP zapamiętane)
Data: 22 maj 2018 - 15:28:17

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc.

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 24 maj 2018 - 23:14:46

Ale przecież prezent powinno się dobierać pod kątem zainteresowań danej osoby. Nie ma co ukrywać, że chyba każdy cieszy się najbardziej, gdy otrzymuje rzeczy, które sprawiają mu przyjemność. Wiele rzeczy możecie zamówić z sieci, a gls przesyłki dostarczą Wam je do domu. Pomyślcie o tym.

Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2018 - 15:19:51

Dobrym pomysłem na prezent dla dziewczyny będzie zestaw neonail. Każda z nas lubi malować paznokcie, a teraz jest taki wybór kolorów i pyłków do paznokci że z każdego się ucieszy.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.