AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Prezent
Autor: arielskaa (IP zapamiętane)
Data: 28 lip 2017 - 13:50:35

Witajcie
mój ulubiony nauczyciel obchodzic bedzie urodziny, chciałabym mu sprezentować coś wyjatkowego więc postanowiłam wybrac coś z tej oferty [www.murrano.pl], myślicie, że to doceni?

Re: Prezent
Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 30 wrz 2017 - 11:26:47

Fajnych pomysłów na prezent tak naprawdę może być cała masa. Moim zdaniem jednak bez wątpienia ciekawą opcją mogłoby się okazać przyjęcie niespodzianka. W jego trakcie solenizant spotkałby się z najbliższymi, a dodatkowo, jeżeli sięgniemy po taką atrakcję jak mały pokaz sztucznych ogni, np. takich https://www.pirosklep.pl/zestawy-pirotechniczne/302-zestaw-rakiet-race.html , wieczór na pewno byłby wyjątkowo udanysmiling smiley.

Autor: Kaczura (IP zapamiętane)
Data: 10 paź 2017 - 19:47:46

Moim zdaniem bardzo fajnym pomysłem na prezent jest koszulka z nadrukiem, a szczególnie z nadrukiem, który możemy sami wymyślić i umieścić na odzieży. Takie coś oferuje między innymi https://ideashirt.pl/wiecej/biuro-ideashirt-pl-w-warszawie. Wydaje mi się, że coś wspólnego z drugą osobą na takiej koszulce, będzie bardzo fajną pamiątką z tego dnia i spodoba się drugiej osobie winking smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-10-10 19:48 przez Kaczura.

Autor: Lydia (IP zapamiętane)
Data: 17 paź 2017 - 07:01:31

Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 23 paź 2017 - 12:45:55

Autor: DawidTeacher (IP zapamiętane)
Data: 23 paź 2017 - 13:16:00

Ja bym kupił oryginalny personalizowany kubek.

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2019 - 11:47:13

Autor: wiola.pik (IP zapamiętane)
Data: 15 lut 2019 - 14:12:38

Ja sama zawsze mam spory dylemat z prezentami.

[esentire.pl]

Autor: Pakosal (IP zapamiętane)
Data: 20 lut 2019 - 07:39:28

Wszystko zależy od tego, na jaką okazję ma to być prezent. Osobiście polecam zajrzeć na stronę [dom-szampana.com.pl], gdzie można znaleźć spory wybór szampanów świetnej jakości, idealnie nadających się jako prezent.

Autor: joanna90 (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2019 - 15:59:30

Widziałam na tej stronie dużo fajnych inspiracji na prezent smiling smiley Możesz zajrzeć, mam nadzieje że pomoże Ci to coś wybrac

Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 16 mar 2019 - 19:23:22

Wydaje mi się, że nauczyciele są bardzo oczytani - jest to cecha ludzi inteligentnych, po prostu to lubią. Wydaje mi się, że dobra książka będzie miłym i jednocześnie niezobowiązującym prezentem. Ja osobiście wybrałabym tą: [www.ravelo.pl] . Mimo tego, że książka wydaje się być o miłości, skrywa w sobie drugie dno, skłaniające do przemyśleń. Dużym plusem jest jej cena, która nie obciąży za bardzo Twojego budżetu.

Autor: mefiu34 (IP zapamiętane)
Data: 18 mar 2019 - 10:39:57

Dzień dobry,
Chciałbym swoim rodzicom na święta wielkanocne sprawić jakiś fajne kosze świąteczne .Zauważyłem to ostatnio u mojej żony w rodzinie jako forma u pominków Takie kosze wyglądają jak kosze delikatesowe . Bardzo fajna opcja co o tym myślicie?

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.