AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Reklama dla firmy
Autor: ba_ranek (IP zapamiętane)
Data: 14 cze 2017 - 08:32:36

Szukamy miejsca, gdzie moglibyśmy wykonać reklamę zewnętrzną dla firmy - kwiaciarni w Krakowie. Gdzie najlepiej zrealizować takie rzeczy?

Re: Reklama dla firmy
Autor: Miecio765 (IP zapamiętane)
Data: 14 cze 2017 - 12:16:28

Z tego co kojarzę, tu robią nieźle litery świetlne. Myślę, że warto się z nimi skontaktować.

Autor: ame (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2017 - 07:27:51

Jeśli chodzi o firmy odzieżowe, wypożyczalnie czy warsztaty samochodowe to świetne są spersonalizowane pokrowce z nadrukiem logo waszej firmy [www.izisport.pl] , to bardzo profesjonalnie wygląda w oczach klientów.

Autor: alfredszklar (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2017 - 22:02:04

Ciekawe propozycje, zawsze można z nich skorzystać.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 19 cze 2017 - 10:23:57

Najlepiej poszukać firm, które zajmują się reklamą, a tego pełno jest w internecie przecież.

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 22 cze 2017 - 14:56:19

Dla mnie ostatnio ciekawą formą reklamy stały się flagi. Myślę, że jest to coś oryginalnego i nietypowego oraz z pewnością będzie przykuwać uwagę. Do tego można zakupić świetne maszty czy też podstawy, ja znalazłam ciekawą ofertę na stronie [www.axox.eu] i właśnie planuję zakupić je u nich i domówić w drukarni druki flag. Myślę, że to poprawi wizerunek mojej firmy i sprawi, że stanie się obiektem zainteresowań wielu osób, które nie słyszały o nas.

Autor: karakter (IP zapamiętane)
Data: 22 cze 2017 - 21:45:52

Popytaj może swoich znajomych?

Autor: kaczoreks (IP zapamiętane)
Data: 23 cze 2017 - 15:22:23

Ja znalazłem ostatnio bardzo fajną stronę - [plakatowaniezielonagora.pl] - i sam zastanawiam się czy nie skorzystać z ich usług smiling smiley Myślicie, że to dobra forma reklamy? Czy może postawić na coś innego? Chodzi o tradycyjne formy reklamy bo internetową mam już załatwioną smiling smiley

Autor: erowub (IP zapamiętane)
Data: 24 cze 2017 - 14:12:58

A próbowałeś używać do tego portali społecznościowych?

Autor: Mirka344 (IP zapamiętane)
Data: 03 lip 2017 - 23:35:09

Ja na przykład mam doświadczenia z organizowaniem akcji promocyjnej swojej szkoły językowej i powiem szczerze, że najlepiej do promowania wydarzenia przyczyniły się plakaty, które zrealizowała dla nas drukarnia plakatów . Sporo osób mówiło, że to właśnie plakat zwrócił ich uwagę i gdyby nie on, to nie dowiedziałby się, że taka akcja ma miejsce winking smiley

Autor: Adamila021 (IP zapamiętane)
Data: 11 lip 2017 - 12:46:19

Mysle, ze warto zadbac rowniez o swoja widocznosc w sieci. Najlepiej zrobic to za pomoca pozycjonowania strony internetowej.A kto to zrobi lepiej niz agencja reklamowa? Polecam wam uslugi w tym temacie od firmy [sfeo.agency]

Autor: trahja (IP zapamiętane)
Data: 11 lip 2017 - 14:11:10

Ja uważam, że w dzisiejszych czasach najlepiej jest się reklamować w sieci!

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 14 lip 2017 - 18:34:53

Tak na dobrą sprawę, jeżeli chodzi o reklamę dla firmy, możliwości w tym zakresie mamy bardzo wiele. Myślę sobie, iż warto dziś zwrócić uwagę na promocję w sieci, która oczywiście nie może mieć miejsca, bez odpowiednio przygotowanej strony internetowej. W związku z tym ciekawym pomysłem może okazać się tutaj skorzystanie z pomocy agencji https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sklepy-internetowe-lublin/tworzenie-stron-www-lublin/ . Zajmuje się ona bowiem tworzeniem nowoczesnych i nastawionych na konwersję stron internetowych, które w przyszłości można nie tylko z powodzeniem pozycjonować, ale generalnie umożliwią nam pozyskanie wielu nowych klientów.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-08-07 21:09 przez KatarzynaKj.

Autor: litex (IP zapamiętane)
Data: 04 sie 2017 - 10:06:42

Może wyjść naprzeciw klientom jakąś reklamą fizyczną, np. taką jak non-woven banners, czyli - innymi słowy nieplecione banery

Autor: klapo (IP zapamiętane)
Data: 05 sie 2017 - 09:05:43

Fajne opcje reklamowania dostępne są na portalach społecznościowych polecam sprawdzić smiling smiley

Autor: IndoRR (IP zapamiętane)
Data: 05 sie 2017 - 13:09:35

Moim zdaniem najlepiej zainwestować w reklamę w internecie, to potęzne medium, które pozwoli nam na wybicie swojej firmy w dość krótkim czasie smiling smiley

Autor: marck (IP zapamiętane)
Data: 07 sie 2017 - 14:07:20

Takie zlecenia nasza firma wykonuje w Fabryce Reklamy w Łodzi. Oferują różne formy reklamy tradycyjnej. Dysponują własnym drukiem wielkoformatowym. Mają również specjalną drukarkę 3D do druku liter świetlnych i logo wg życzenia klienta. To profesjonaliści. Mają nawet profile aluminiowe do montażu reklam według własnego projektu. Oferują współpracę na wszystkich etapach. Od ustalenia projektu, po wykonanie i montaż na terenie całego kraju.

Autor: dominogokil (IP zapamiętane)
Data: 10 sie 2017 - 02:26:07

Autor: Samuela30 (IP zapamiętane)
Data: 25 sie 2017 - 12:53:21

Dobrym pomysłem są targi branżowe. Zresztą na tagach nie tylko można promować swój produkt ale także nawiązać ciekawe kontakty. Mój mąż ma firmę i co jakiś czas jeździ na targi. Jedynym warunkiem jest przygotowanie stoiska które przyciągnie uwage klientów. Mąż skorzystał z oferty firmy Berkano [www.berkano.pl] . Mają świetne pomysły na promowanie produktów.

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 31 sie 2017 - 21:12:00

Oczywiście reklama w sieci. Dzisiaj pozycjonowanie i social media to podstawa. Potem dodatkowo można pomyśleć o marketingu szeptanym. Dobrze na pewno sprawdzą się też formy tradycyjne takie jak ulotki czy gadżety reklamowe. Warto szukać drukarni online bo często można zaoszczędzić trochę pieniędzy. No i realizacja zamówienia jest dość sprawna.

Autor: dominogokil (IP zapamiętane)
Data: 01 wrz 2017 - 02:16:33

Autor: evaheseo (IP zapamiętane)
Data: 12 wrz 2017 - 09:33:28

he is singing what we thought, do is we want to stick but but anxious, accompanied by his music, my youth is full of too much happiness and sadness in my On the front of the road I do not know how to choose, is his music gave me 'no longer hesitate,' the heroic, let me go according to their own thinking, when the real life is full of my youth dream, is still his music Gave me the idea of &#8203;&#8203;'brighter future', let me keep going all the way, the passage Nike Air Max Shoes Sale of time so that we have feelings with each other, singing his music, and as if listening Jordan Six Rings to my youth . Now, graduation for a year we have their own work, and even have their own families and children, the reality of the pressure so that we feel anxious, previously familiar with each Nike Free Run +2 other because of the distance gradually become strange, Together with the beautiful youth have quietly become memories, collection in our hearts the softest corner, when we are old, only as a spiritual comfort, let us know that they Nike Free 5.0 V3 have been young, but after all Stay, belong to our youth has been drifting away

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.