AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Nowy dom
Autor: sabinapk (IP zapamiętane)
Data: 23 mar 2017 - 10:19:52

Witajcie
Planuje z mężem przeprowadzkę do nowego domu w okolicach Wrocławia. Ofertę tego niezwykłego miejsca do życa znalazłam na stronie tego dewelopera [arbetdeweloper.pl] , od razu sie zakochałam. Czy ktos z WAs forumowiczów mieszka w okolicy? Jak WAM się żyje?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-03-27 09:13 przez sabinapk.

Re: Nowy dom
Autor: Paszczak19 (IP zapamiętane)
Data: 23 mar 2017 - 10:42:52

My do naszego biura w nowym domu chcemy kupić komputery panelowe żeby ułatwić działanie magazynu i działu sprzedaży. Fajna sprawa.

Autor: ka$ka (IP zapamiętane)
Data: 24 mar 2017 - 17:38:19

Ja też planuje kupić podobny domek w pobliżu jednak nie jestem przekonany co do wartości działki jaką przedstawia sprzedawca. Postanowiłem więc skonsultować to z geodetą co powiecie na taką firmę: [geoembud.pl]

Autor: Samuela30 (IP zapamiętane)
Data: 31 mar 2017 - 12:08:49

Nowy dom to także całkiem nowy wystrój. Ja nie dawno skończyłam budowę domu i własnie urządzamy go z mężem. Zawsze marzyłam o kominku i w końcu udało mi się spełnić to marzenie. Wybrałam jeden z modeli z oferty sklepu [sklep.kominki-vector.pl] . Jeśli szukacie kominka do swojego domu czy mieszkania to zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 31 mar 2017 - 15:01:19

W sumie racja. No chyba, że ktoś jest miłośnikiem starego stylu.

Autor: weteran (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2017 - 12:45:33

Sam dom to nie wszystko. Trzeba jednak pamiętać o ogrodzie. Trzeba się zawczasu zaopatrzyć w takie rzeczy jak https://sklepdlaogrodu.pl/pl/aerator-w-plynie-do-trawnikow-600ml-target.html, dzięki czemu trawnik szybciej będzie piękny.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2017-04-02 12:47 przez weteran.

Autor: desisia (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2017 - 22:17:01

Jak najbardziej, ogród jest przepiękną i istotną częścią domu smiling smiley Ale jak każdy wie trawnik w ogrodzie to nie wszystko, a wręcz nic. Zaledwie podstawa do stworzenia tam czegoś interesującego. smiling smiley Widziałam wiele nowych domowych ogrodów i najbardziej popularne wydają się być teraz altanki. Ładna, porządna, drewniana altanka przykuwa wzrok i cieszy swoją funkcjonalnością, w końcu jest to urokliwe miejsce do spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi smiling smiley Jeśli szukacie dobrych wykonawców altanek, to jest jedna firma, którą mogę polecić. Zajrzyjcie na ich stronę: [alt-drew-cosmo.pl]. Przejrzyjcie ich propozycje altanek i nie tylko, są naprawdę ciekawe smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-04-02 22:21 przez desisia.

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 03 kwi 2017 - 00:00:26

Moim zdaniem wizytówką każdego domu jest także ogród. Wprawdzie wiosna już dawno do nas zawitała, ale ja dopiero zaczynam porządki w swoim ogrodzie. Na Homlando znalazłam piękne meble ogrodowe http://homlando.com/zestaw-mebli-ogrodowych-dritto,509.html jednak zanim staną się oazą spokoju, muszę doprowadzić moją przydomową zieleń do idealnego stanu

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 08 kwi 2017 - 12:25:34

W temacie ogrodu to zobacz sobie ofertę obi jest teraz nowa na rozpoczęcie sezonu [www.obi.pl] A jak duży macie ogród?

Autor: Adamila021 (IP zapamiętane)
Data: 09 kwi 2017 - 11:08:59

Zastanawialiście się może nad wykonanie audytu energetycznego? Polecam. szczególnie w przypadku nowych domów, można dzięki temu znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania. Zobaczcie ofertę http://www.unicon-termo.pl/audyty_energetyczne , tam również doczytacie więcej o tym.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-04-09 11:09 przez Adamila021.

Autor: Eliq1 (IP zapamiętane)
Data: 10 kwi 2017 - 11:02:39

JA swój dom postawię w 100% z drewna

http://kasety-kominkowe.com/

Autor: improves (IP zapamiętane)
Data: 10 kwi 2017 - 21:01:49

ja ostatnio szukałam do nowego domu dobrych drzwi i schodów (oczywiście na wymiar) znalazłam taka firmę drzwi wewnętrzne sopot i póki co trafiają w punkt jeśli chodzi o moje oczekiwania smiling smiley

Autor: Paszczak19 (IP zapamiętane)
Data: 12 kwi 2017 - 10:00:11

Dla mnie domek może być mały, tak do 80 metrów max byle żeby ogród był duży. Uwielbiam zieleń. Teraz mam 30 arów samej łąki. Pracy jest sporo ale nie robię tego sam. Trawniki kosi mi kosiarz (http://uslugi-ogrodnicze-czestochowa.pl/) a resztę prac sami z żoną robimy. Nie wyobrażam sobie lepszego życia smiling smiley

Autor: Portia_Loca (IP zapamiętane)
Data: 20 kwi 2017 - 11:33:13

Ja wolę mieszkanie od domu bo jest z nim mniej roboty i też może być przyjemnie i przytulnie. Sama planuję wyprowadzkę do Wrocławia i zastanawiałam się, co miasto ma w tym zakresie do zaoferowania. Nie sądziłam, że wybór jest tak duży. Najbardziej spodobała mi się oferta na mieszkania Wrocław Maślice cenionego dewelopera PCG, który ma duże grono zadowolonych klientów i bogate doświadczenie. A mieszkania wykonane są na wysokim poziomie.

Autor: Mirka344 (IP zapamiętane)
Data: 20 kwi 2017 - 21:19:12

Sama pamiętam urządzanie swojego domu, strasznie się tego bałam, a jednak wyszło naprawdę świetnie, dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłam. Wystarczyło trochę poszukać w sieci, znaleźć inspirujące artykuły tego typu [meblearkadius.pl] , zamówić meble i zabrać się za urządzanie. Efekt końcowy jest super, więc naprawdę się cieszę, że sama zabrałam się za aranżację wnętrz i nikomu tego nie zlecałam.

Autor: Pawlo90 (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2017 - 16:13:14

Autor: Tututka (IP zapamiętane)
Data: 26 kwi 2017 - 14:03:55

Jak dla mnie wizytówka każdego domu jest ogród - w kocu to pierwsze co widzimy zanim wejdzie się do środka smiling smiley Powiedzcie mi bo mam problem z tym jakie nawozy wybrać :/ Coś mi rośliny zmarniały w ostatnim czasie i nie wiem jak im pomóc.

Autor: perry (IP zapamiętane)
Data: 26 kwi 2017 - 16:19:05

Z wrocka kojarzę rafin winking smiley

Autor: moore23 (IP zapamiętane)
Data: 28 kwi 2017 - 08:20:32

Czy montujecie w swoich nowych domach wentylację? Szukam sprawdzonych rozwiązań do łazienki i ostatnio natknęłam się na ten sklep internetowy [www.wentylatorysklep.pl] Który z dostępnych wentylatorów będzie najlepiej pasował do łazienki? Z góry dzięki za odpowiedź.

Autor: Malpeczko (IP zapamiętane)
Data: 28 kwi 2017 - 10:31:16

Jeśli chodzi o ogród wydaje mi się, że jest jeszcze za zimno aby coś większego w nim robić czy sadzić. Choć mogę się mylić gdyż nie jestem jakąś specjalistką. Możliwe, że przy mieszkaniu jest mniej roboty, ale domu bym za żadne skarby nie oddała. A jeśli chodzi o mieszkanie to tak samo można przy nim mieć dużo roboty. Moja ciotka mieszka w starej kamienicy w gdańsku. Ma piec kaflowy w mieszkaniu, a mieszka na trzecim piętrze. Teraz w nowym budownictwie jest to nie do pomyślenia, ale w starym trzeba samemu zatroszczyć się o ogrzewania choć już w większość przeszła nowelizacje i ma już wspólne ogrzewanie a takie piece są przerobione na kominki czy też są ozdobami w mieszkaniu. Można kupić taki piec kaflowy w [kratki.com] fajne w nich jest to, że w przeciwieństwie do starych typów te naprawdę ładnie wyglądają i prezentują się w pomieszczeniu. Moja ciotka z takiego rozwiązania skorzystała. W całości z wystrojem mieszkania wygląda to obłędnie i gdyby nie elewacja tej kamieniczki to by ktoś mógł pomyśleć, że to jest nowe budownictwo tylko wystrój bardziej retro.

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 01 maj 2017 - 14:33:43

Na pięknym osiedlu Harmony w Kosakowie, niedaleko od Gdyni powstają nowe domy w których mieszkać chciałby, chyba każdy kto je zobaczy. Na tym osiedlu podoba się mi wszystko, ale chyba największą zaletą jest świetna lokalizacja. Jest to osiedle budowane przez DS Development gdynia deweloper

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 09 maj 2017 - 15:16:28

Ja sobie nie wyobrażam domu bez kominka. Dla mnie to tak zwany "must have". Jeśli dla Was też to polecam ciekawy sklep z kominkami: [sklep.kominki-vector.pl]. Mają bardzo duży wybór i jestem pewna, że coś z ich oferty wpadnie Wam w oko.

Autor: hukikuki (IP zapamiętane)
Data: 09 maj 2017 - 19:14:18

Ja przy ogrodzie zdecydowałam się na ogrodzenie siatką leśną [www.supico.pl] Takie ogrodzenie jest najbardziej skuteczne moim zdaniem i ma niewielką cenę. Mogłam ogrodzić całą posesję niewielkimi kosztami.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-05-11 11:58 przez hukikuki.

Autor: Adamila021 (IP zapamiętane)
Data: 10 maj 2017 - 11:46:13

ja też przez długi czas myslalam o postawieniu domu, jednak nie mialam niestey na to czasu. Postawiłam na wygode, czyli mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i nie narzekamsmiling smiley Glownie za sprawa zarzadcy [status.pl] ktory wychodzi do mieszkancow i szybko rozwiazuje ich problemy. Moze tez pomyslcie nad mieszkaniem?

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 16 maj 2017 - 10:20:40

A jeśli dom to jaki? Gotowy? Czy może budowany na zamówienie? Tradycyjny? Nowoczesny? Jakie Wam się podobają? Ja bym z pewnością postawiła na taki, który budowany jest metodą innowacyjną. Dzięki temu ponosi się znacznie niższe koszty utrzymania. Można to osiągnąć wybierając domy gotowe zaprojektowane przez firmy, które stawiają na nowe, innowacyjne rozwiązania.

Autor: another (IP zapamiętane)
Data: 19 maj 2017 - 12:45:34

Ja mam dom z drewna wykonany przez firmę Domy z Drewna Tomczyk mieszkam w nim od roku i przyznam że nie wyobrażam sobie teraz mieszkania w murowanym domu.

Autor: gryps (IP zapamiętane)
Data: 21 maj 2017 - 21:32:00

Ja już się doczekać nie mogę by jak najszybciej się wprowadzić i mieć spokój. U nas już budowa trwa 6 miesięcy i wiem, ze braknie nam na meble. Pewnie szybkie chwilowki to jedyne dla nas rozwiązanie, ale zawsze jest. Wiem, że później mam większy przypływ gotówki to ją spłacę w całości.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-05-24 15:21 przez gryps.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 30 maj 2017 - 10:54:56

Zanim wprowadzicie się do tego domu, musicie pamiętać o tym, że trzeba go na początku porządnie wysprzątać. Jeśli nie przepadacie za sprzątaniem to mogę Wam polecić taką opcję jak sprzątanie warszawa. To znacznie ułatwi sprawę.

Autor: Maylena (IP zapamiętane)
Data: 01 cze 2017 - 09:52:37

Jeżeli chodzi o dobry izolator to polecam Ci metodę jaką stosuje firma http://termil-hydroizolacje.pl/. U nasz uszczelniali wnętrza i super wszystko wygłuszone zabezpieczone.

Autor: Portia_Loca (IP zapamiętane)
Data: 01 cze 2017 - 11:28:59

Nowy dom to marzenie niejednego z nas. Niektórym udaje się to marzenie zrealizować i potem mogą się cieszyć życiem w wyśnionym domku. Zanim to się jednak stanie, muszą włożyć w to sporo pracy i wysiłku. Przy budowie domu trzeba stawiać na wysokiej jakości produkty budowlane, których jakość będzie niezawodna. Takie produkty można znaleźć na stronie https://www.koelnerpolska.pl/produkty/narzedzia/narzedzia-reczne/narzedzia-budowlane/maszyny-do-glazury dzięki którym wykonasz perfekcyjnie każdą pracę budowlaną i późniejszy efekt, będzie cię cieszył przez długie lata.

Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.