AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
problemy z erekcją
Autor: juznie (IP zapamiętane)
Data: 30 gru 2016 - 12:56:25

Ostatnio sporo się słyszy o problemach z potencją. Dotarłem do strony [wzaufaniu.pl] Jest to lek na poprawę potencji, po którym erekcja jest silniejsza a stosunek dłuższy.Działa przez 24 godziny.
A wy stosujecie tego typu środki? Z jakim efektem?

Re: problemy z erekcją
Autor: Emiliaa28 (IP zapamiętane)
Data: 12 sty 2017 - 10:29:06

jednym chyba z bardziej popularnych środków na erekcję jest braveran:
[lubietosiebawie.pl]

Autor: tarczyn (IP zapamiętane)
Data: 12 sty 2017 - 20:06:32

Trzeba udać się do urologa a nie pisać po forach.

Autor: witkana (IP zapamiętane)
Data: 13 sty 2017 - 16:51:51

zgadzam się z kolegą wyżej - tabletki to rozwiązanie na pół gwizdka, lepiej iść do specjalisty, bo problem sam nie zniknie... a problem jest poważny

===========================

wycena schodów.pl

Autor: TaysonMurry (IP zapamiętane)
Data: 16 sty 2017 - 01:22:44

Sam myślałem nad Permenem King - w reklamy dobrze wygląda, ale jak przeczytałem [wiecejmeskosci.pl] to trochę zwątpiłem. Niby ulepszona wersja zwykłego Permenu, podwójna dawka argininy, ale co z tego jeśli wszystko kosztem zmniejszenia ilości pozostałych składników. Może i ten braveran byłby lepsze, a może ktoś ma coś sprawdzonego? Na forach czytam to vigrax często polecany jest... a jak nie to już chyba tylko leki.

Autor: Markotna (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2017 - 18:29:21

Trzeba pamiętać, że w takich sytuacjach nie ma się co załamywać, ponieważ istnieją skuteczne sposoby na to, by znów mieć pełen wigor w tych sprawach. Na początek dobrze poszerzyć wiedzę w tym temacie przykładowo tutaj: http://www.maxigrago.pl/leczenie-ze.html. Leczenie zaburzeń erekcji jest obecnie o wiele skuteczniejsze niż przed laty.

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 23 lut 2017 - 21:26:46

Może warto też pomyśleć o urozmaiceniu życia seksualnego? Ja postawiłabym na gadżety erotyczne. To też na pewno pozytywnie wpłynie na sytuację w sypialni. W sieci jest tego sporo, wystarczy trochę poszukać. Ja od siebie podrzucam namiar na sklep [refform.pl] . Wybór mają spory.

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 19 sie 2017 - 08:55:30

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.